Skocz do zawartości

excel 2000


ali1983

Rekomendowane odpowiedzi

Zdaje sie, ze jest juz wątek excelka 2000 i tam jest cos na ten temat.

Ojj ja walczylem z silnikiem 6,5 ccm w tym modelu. W mojej konfiguracji miał długi rozbieg na starcie po trawie. Ale w powietrzu na małym gazie leciał oki. Teraz mam os max 46 czyli 7.5 ccm. Czekam na transport i pogode aby sprawdzic jak to sobie radzi.

Odpowiadając na pytanie mysle, ze przez wszelkie meki to poleci ale juz bez zadnego zapasu mocy i na pograniczu. Wiec lepiej jest wstawic minimum 6,5ccm .

A tak to ładnie lata i mysle, ze za rozsądne pieniązki jest ten model.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro latałeś Wicherkiem to po co Ci excel,to jest to samo latanie(chyba że wicherek jest bez lotek).Zainteresuj się lepiej jakimś trenerkiem dolnopłatem będziesz miał więcej uciechy z latania.

Ten silnik to sobie odpuść mierz w coś co ma z 7.5 do 10 cm3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam wicherka właśnie bez lotek i albo zrobię do niego nowe skrzydło albo zbuduję coś nowego, bo mój wicherek jest strasznie nerwowy (przy wychylaniu SK strasznie nim buja). myślałem żeby dołożyć jakąś płetwę zwiększającą powierzchnię statecznika i odciąć jeszcze kawałek SK (teraz ma 4,5cm szerokości)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.