Skocz do zawartości

odbiornik Spektrum AR6200


Slawek_9000

Rekomendowane odpowiedzi

witam,

czy ktoś używa tego odbiornika? mam takie coś, że bardzo często trzeba go bindować (konkretnie- każdego dnia, bo nazajutrz nie pamięta że był zbindowany), i nie wiem czy to wada egzeplarza i wymieniać go, czy też ten typ tak ma. W instrukcji zero o tym.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te odbiorniki są faktycznie kapryśne, były już wzmianki o tym na naszym forum.

Trzeba by rzeczywiście wyjaśnić te problemy, ja niestety nie znam angielskiego, aby kontaktować się z producentem lub wyczytać coś sensownego na zagranicznych forach.

Twoje problemy jednak są większe jak te, które były dotychczas sygnalizowane, w moim przypadku jak i kolegi Tomka z forum pojawiały się podobne problemy, ale wówczas, gdy pomiędzy włączeniami odbiornika następowały jakieś zmiany w konfiguracji serw czy innych urządzeń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Latam na takim odbiorniku T-rexem i nie zauważyłem takich problemów. Zbindowałem go raz po podłączeniu elektroniki, później jeszcze raz po dokładnym wyregulowaniu śmigłowca w locie. Jak na razie żadnego rozbindowania nie było. Instrukcja mówi o bindowaniu po podłączeniu do awioniki i ponownym przbindowaniu po ustawieniu wszystkich parametrów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Witam

Jestem dopiero początkującym modelarzem, właśnie dzisiaj odebrałem Dx6i. Nie wiem kompletnie jak podłączyć odbiornik ar6200 gdzie zasilanie, serwa, regulator. Też nie wiem jak go zbindować bo jak pisze w instrukcji (przełącznik odbiornika nie zawarty w zestawie).

Czy można gdzieś taki przełącznik kupić bo jak widać na fotkach wychodzą z niego kable do odbiornika do baterii i zworki bindowania. Bo w modelu który kupiłem nie mam tylu przewodów jak pokazuje zdjęcie żeby zbindować odbiornik w swoim modelu mam taki osprzęt :silnik 2830, turbo spiner, regulator MGM 18, w skrzydłach 2 serwa Top Model 1816, w kadłubie 2 Waipoint 084 , aku 3s Lipol (WOW) 1650 mAh. Może jakiś schemat jak to wszystko podłączyć żeby nic nie spalić. Pomocy

Pozdrawiam łukasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.