Skocz do zawartości

Wybór pierwszego akrobata


Piotrek73

Rekomendowane odpowiedzi

Witam szanownych forumowiczów.

Chcę zacząć przygodę w modelarstwie akrobacyjnym i pomimo ślęczenia godzinami przed monitorem i oglądania dziesiątek ofert, nie mogę się zdecydować na kupno. Może Wy mi sensownie doradzicie.

Oto lista potencjalnych kandydatów:

1. CM-PRO - EXTRA 330L 50

2. Black Horse - EXTRA 300S 60 ARF

3. TMPRO - EXTRA 300S 60 ARF

4. CMP Extra 300S 90 ARF

5. CM-PRO - EXTRA 300S 140 ARF

6. FM CAP 232 60

7. BLACK HORSE - KATANA 60

8. S2 Akrobat F3A Angel S EVO 50E 1,58m ARF

 

Najbardziej zależy mi na wykonaniu i wyposażeniu modelu. Czasami ktoś czegoś nie dopisze i okazuje się że brakuje kilku istotnych elementów do złożenia.

 

Przedział cenowy 400-900 zł za sam model.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Być może za dużo modeli nawypisywałem i nie chce się Wam rozpisywać, więc może wyrazicie swoje opinie na temat modelu Angel S EVO 50E 1,58m ARF ?

Niestety nie mam możliwości sprawdzenia jakości wykonania metodą organoleptyczną, więc chciałbym chociaż przeczytać o spostrzeżeniach kogoś, kto miał okazję trzymać go w dłoniach lub pilotować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja też dołączę do tego tematu swoje pytania.

A dotyczą tego modelu

http://nastik.pl/phoenix-future-p-1461.html

Czy te silniki które są polecane do tego modelu zapewniają odpowiednią moc.

Jaki % wychylenia sterów na początku bo to mój pierwszy model tego typu.

Serwa czy standart wystarczy.Zaznaczam że nie mam zamiarów latać extremalnie bo na to brak umiejętności ale chcę to potraktować jako początek, po prostu chcę się oswoić z tego typu modelami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.