Skocz do zawartości

Hitec Eclipse


Gość Kaziuk

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 104
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Zdecydowanie "wiekowy" model.

Co prawda, to wcale nie oznacza, że jest zły (tu niech wypowiadają się posiadacze).

 

Jednakże w tej cenie można spokojnie rozglądać się za jakimiś nowszymi konstrukcjami innych firm np. Futaby, Spectruma, Graupnera działającymi np. już na paśmie 2,4 GHz. A to wydaje mi się będzie lepszym - bardziej przyszłościowym rozwiązaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakimi modelami chcesz latać na początek?

 

Jeśli chcesz zaczynać od jakiś lekkich elektryków, to w ogóle nie patrz na te załączane do zestawów serwa.

Ważą one po kilkadziesiąt gram i są przeznaczone do zwykle większych i cięższych modeli.

 

Jeśli będziesz zaczynał od czegoś małego, to i tak cały osprzęt musisz sobie skompletować.

 

Futaba proponowana przez Sławka jest bardzo dobrym wyborem, chociaż nie do końca...

 

Ja bym dołożył tę stówkę i brał np. to:

http://www.rcskorpion.pl/product_info.php?cPath=162_187&products_id=3610

 

EDIT:

Sławek mnie uprzedził w pisaniu o tej Futabie... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Graupner nie ma możliwości wymiany modułu w.cz na 2,4GHz , Hitec wiekowy, Futaba 7 jest w dwóch wersjach 35MHz i 2,4 GHz.Ma wymienny moduł więc kupując 35 MHz możesz potem przejść na 2,4.Ja wybrałbym Futabę szkoda tylko że w zestawie jest odbiornik PPM ale na nim też da się latać.Serwa są już cyfrowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamierzam się wyszkolić na RTF Easy Cub, ale mam też Mustanga 1,6m na przyszłość i ta aparatura do niego.

Czy znasz Sławek ten sklep? Czy nie wywijają numerów, jak na przykład Wrocław?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamawiałem tam (RC Skorpion) dużo rzeczy i większych problemów nie było, raz tylko czekałem na paczkę dość długo ale po interwencji i pomocy jednego z forumowych kolegów otrzymałem zamówiony towar.Myślę że problemów nie będzie.Ja swoją Futabę 9caps kupowałem w www.wimarex.pl i miałem ją za dwa dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można i tą JR-kę ale zapomnij o 2,4 GHz, to jest zapewne to samo co Graupner MX-16 a one nie mają wymiennych modułów.Co prawda nie będziesz miał kłopotu z kwarcami bo jest synteza ale nie da się przejść na 2,4 GHz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sławek bardzo Ci dziękuję za cierpliwość. A powiedz mi jeszcze, gdybym tego Eclipse 7 QPCM dorwał nowiutki zestaw za 820zł, to nadal gorzej od FUTABA 7CAP za 929zł?

Masz się ze mną... :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hitec nie jest złym radiem, zdaje sie że ma wymienny moduł. Widziałem to radio na żywo i wrażenie było pozytywne.Na jego korzyść przemawia odbiornik Q-PCM , jeżeli już Eclipse 7 to sprawdź tu www.majster-klepka.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.