Skocz do zawartości

Jaka aparatura.. 35MHz czy już może 2,4GHz?


Norbert

Rekomendowane odpowiedzi

Acha , kumam , Dx6i wydaje mi się w miare rozsądnym rozwiązaniem jeśli chodzi o możliwości do ceny.

Na heliguy.com jest nawet taniej niż w USA i odpada kwestia cła. Tyle że gdy dla testu chciałem zobaczyć koszty wysyłki to podaje 21euro , ale też 18euro VAT jakiś doliczają i trzeba tam wpisać jaki VAT. Co to za cholerstwo jest? Czy jako osoba prywatna musze to wpisywać/płacić?

I tak porownujac cene w polsce 760zł najtaniej znalezione to wychodzi sporo taniej z angli.

Jak ktoś ma rodzine tam to pewnie i łatwiej mu załatwić zakup takiego sprzętu :-(

Ale właśnie , z tego co pamiętam to w angli jest inne napięcie w gniazdku/wtyczka. Czy powinienem się tym w ogole przejmować?

 

Czyli co mowicie... biorąc pod uwagę Dx6i 2,4 warto się pakować w ten system? Bo czytam opinie że w 35MHz teraz wchodzenie dalej z zakupami to już trochę działanie pod górkę.

Jaka jest Wasza opinia.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale też 18euro VAT jakiś doliczają i trzeba tam wpisać jaki VAT. Co to za cholerstwo jest? Czy jako osoba prywatna musze to wpisywać/płacić?

Wydaje mi sie, ze chodzi o numer NIP - jesli kupujesz na firme - to pewnie moga Ci sprzedac z VAT 0%

Te 18 euro - to nic innego jak Vat (17.5 % ) - rozbili cene na skladowe ;)

Nic nie doliczaja ekstra - z tego co widze.

ciekawym tylko czy ta wysylka ma szanse dotrzec w 3 dni ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Norbert, Przepraszam- jeżeli możesz to podpowiedz mi gdzie kupiłeś DX6i?Sprawdzałem w http://www.heliguy.com/ i tam po doliczeniu jakichś podatków i przesyłki wychodzi646 PLN natomiast w UH 546 z przesyłką tylko nie wiem jak ryzyko transportu z UH no i czy cła są naliczane. W UH kupiłem ładowarkę i było wszystko OK natomiast odnośnie aparatury na forum są podawane sklepy w USA i Anglii natomiast nic nie znalazłem o kupowaniu aparatur w UH.Pozdrawiam .Heniek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radio to 170$

Przesyłka wyszłą mnie około 22Euro

W momencie jak kupowałem kurs dolara był około 2,43 przez paypal.

W sumie wyszło mi niecałe 500zł.

Może dolar teraz zdrożał? Albo zle policzyłeś.

Poza tym podatek masz już wliczony w cenę , pokazane jest to w momencie skladania zamówienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.heliguy.com

dokladnie w tym sklepie który wymieniłeś bo jest ona tam najtańsza , na hobbycity drozsza o 10 dolarów i do tego ryzyko cła.

Paypal dziś ma kurs dolara 2,77 ( zamawiałem regulator więc mam świerze info ) i podobno ma jeszcze rosnąć. Jak ja płąciłem za apke to kurs był 2,43.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze tylko nadzieja że w Twoim przypadku nie pomylą mode które zamówiłeś bo ja musiałem odsyłać im nadajnik i czekać na drugi bo się pomylili mimo że 2 razy im pisałem że chcę mode2.

Teraz jestem na etapie korespondencji z nimi by oddali mi 22euro za przesyłkę którą musiałem pokryć. Uparcie chcą mi dać bon na 25E na zakupy w ich sklepie ale mnie to nie interesuje bo nie szukam nic z heli. Wedle prawa mają jeszcze czas do 17 pazdziernika by kasa się pojawila na moim koncie. A jesli nie to sprawe zglosze, mniej przyjemnie ale beda musieli oddac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.