Skocz do zawartości

Ładowarki ISDT opinie


Bizon3D
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A widzisz. Bo tam sie nie klika 3 razy tylko 3 razy naciska i przytrzymuje chwilę... Spróbuj tak tak daj znać...

Edit: idzie film na yotubka. Za chwilę wrzucę.

I juz:

 

Serdeczne dzieki,

czyli jednak dlugosc ma znaczenie cholerka ;)

Sprobuje wieczorem w domu czy zadziala

Jeszcze raz dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to rzeczywiście dziwnie. Ja kalibrowałem kilka urządzeń iSDT (akurat kilka z wyjątkiem tej ładowarki 300W) i nie miałem z tym problemu.

Napisz wiadomość prywatną przez facebooka do iSDT. Mi zawsze odpowiadają nie dłużej niż w ciągu godziny i zawsze rzeczowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Numer na pudełku i na ładowarce jest taki sam, ale nie wchodzi. Ten z System Information też nie.

Syn ma konto na facebooku to spróbujemy napisać do ISDT po niedzieli.

Moja ładowarka działa póki co  , tak że nic pilnego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem wiadomość tak jak miruuu podpowiedział na facebook ISDT -https://www.facebook.com/isdt.co/

 

krótkie info, że mam taką i taką ładowarkę i potrzebuję Serial Number do jej kalibracji. Załączyłem fotkę nalepki na ładowarce i fotkę z System Info z ładowarki.

 

Dostałem od ISDT kod do ładowarki. Działa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Mam jakiś czas Q6 i jestem zadowolony. Musiałem kupić do niej większy zasilacz ponieważ ma całkiem dużą moc. 
Zdecydowanie na plus to dokładność - która jest bardzo wysoka. Jakość samej ładowarki jest ponad przeciętna. Polecam zarówno ładowarkę jak i artykuł http://skylot.pl/ladowarka-modelarska-czy-jej-potrzebuje/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również polecam całą serię.

Moge jeszcze dodać, że  dobierając zasilacz warto poszukać jakiegoś o możliwie najwyższym napięciu (w ramach napięcia akceptowanego przez ładowarkę oczywiscie). Im wyższe napięcie, tym mniejsze Ampery dostaje ładowarka i mniej się grzeje. A co za tym idzie, później załącza  się radiator, bez którego jest właściwie bezszelestna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.