Skocz do zawartości

Problem z Lama v4 - extreme tuning


TeniQ

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Wreszcie doszedł mi mój pakiet extreme ( podwozie, body i "dupka" ).

Po ostatnim zaliczeniu topoli :) wymieniłem serwo + main gear A no i zacząłem wizualny tuning mojego cudeńka. Po zmontowaniu całości okazało się, że ogólnie sprzęt nie lata...

Z początku myślałem, że chodzi o kabinę więc ją zdjąłem. dupa zbita :( sprawa wygląda następująco... na wysokich obrotach sprzęcik wydaje dźwięki dość ...hmmm niskie. jak by coś ocierało (chociaż wizualnie wszystko jest ok) nie odrywa się od ziemi( Aku naładowany )trochę jakby skręca na lewo (shit ogólnie ) proszę o radę co wyregulować oraz jak to zdiagnozować tak abyście mnie zrozumieli. Jutro postaram się nakręcić video i wstawić na youtube to wstawię linka - może pomoże :)

 

EDIT//

 

http://www.youtube.com/watch?v=86-DOqZm4Qo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to Extreme robi tuning do Lamy? :wink: Myślałem, że zadowalają się tylko podrabianiem oryginału i logiem podobnym do Xtreme... :lol:

Jakie części układu napędowego wymieniłeś? Tylko zębatkę? W takim wypadku wygląda, że nie jest założona prawidłowo. Zdejmij osłonę i podwozie i dokałdnie obejrzyj jak to wygląda. Czy zębatki silników pracują zgodnie z odpowiednią zębatką wirnika, czy nic nie przeskakuje itp. Możliwe, że jedna zębatka główna zahacza o zębatkę drugiego silnika.

Poza tym opis "nie lata" nic nie mówi. Może po prostu masz odwrotnie założone łopaty, co się często zdarza przy modyfikacjach. :wink:

Opisz, jak się zachowuje - jak pracują wirniki. Zobacz, czy jak kręcisz ręką wirnik, to obraca się właściwy mu silnik. Czy przypadkiem nie zdążyłeś wytrzeć nowej zębatki.

Może jest też po prostu za słabo zaciśnięta na wale i po prostu się ślizga pod obciążeniem.

Innymi słowy - przyczyn jest dużo, żeby Lama "nie latała ogólnie" :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.