Skocz do zawartości

RWD-5


Maca111

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 48
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
AKtualnie godzinke temu wyciąłem sobie z depronu zefirka, prócz skrzydeł bo jakoś nie mogę znaleść ich planów do wydrukowania w skali 1:1.

 

 

planów do wydruku skrzydła to raczej nie znajdziesz ale http://forumrc.alexba.eu/zefirek_1.htm tu znajdziesz wszystko..Tam przy samym końcu tej strony jest pokazane jak zrobić skrzydło

 

PS Ja właśnie ukończyłem zefirka i bardzo polecam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie nie mammuth, .

A Ty znowu jak ja nie śpisz hehehe.

W funtach około 99 wychodzi.

W dolarach 170.

W euro 124 z czego wliczone jest już 18 na Vat.

Na stronce jest wygodna możliwość przełączania się między tymi walutami.

Jeśli już się przechodzi do zakupu to walutę dla polski ustala na euro.

Sam byłem zdziwiony i dlatego postanowiłem działać. :-)

* Spektrum DX6i

* Radio Transmitter

* Includes AR6200 RX

* Bind Plug

* 4 x AA Batteries

* Instruction Manual

Czyli komplecik.

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

muszes, może ja leniwy jestem , już linijka leży , tylko się zebrać teraz nie mogę , może najpierw kawę wypije :D

 

mammuth, zamacone?

Nie znam słowa :-) Przetłumacz plees :shock: :)

Aaaaa , zamącone ... ale co , co ja piszę czy cena w tym sklepie?

 

Co do siedzenia to ja już sobie powiedziałem że nie siedzieć nie umiem , narzeczona wojny toczy bym się położył spać i wstał normalnie rano a nie spał do 12.

Więc wymyśliłem że się będę kładł a jak ona zaśnie to wstawał :twisted: i już spokój hehe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okey Okey nie offtopujcie mi tu 8) 8) . Kupuje jednak nowke spectruma z odbiornikiem i tyle bo jak kupie szit za polowe ceny spectra to po polowie roku bede mial plastik a tak z odbiornikiem na stronie hobbycity zaomie sobie za 179 $ plus wysylka a pozatym tam bede wszystko kupowal to lepiej apke w odzielnych paczkach zeby nie bulic za clo czy wszystko w jednej zamawiam apke serva silnik regulator pakiet i smiglo

 

edit/ Mam taka dobra babcie ze jak wrocila z egiptu dala mi 50$ na samolot :D:D:D 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba kumam , znalazlem oferte na giełda.

Tyle tylko że DX6 to co innego niż DX6i. Po prostu bez komputera.

No i mode 1 czyli silnik w prawej ... ja wole jednak mode2 i z komputerem wiec zamowilem z angli. DX6 i DX6I to dwa rozne radia i parametry.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogolnie Dx6i jest w komplecie z odbiornikiem AR6200, bez serw itp.

Większość serw dawanych w kompletach to serwa duże do sporych modli a jeśli dopiero zaczynasz to powiedzmy przez niajbliższe dwa lata będą leżeć na polce.

Z komputerem czy bez , to kolosalna różnica.

Bez komputera to tak jakby analog ( jeśli coś plotę to niech mnie poprawi jakiś doświadczony forumowicz ).

Ogólnie DX6 działa jeszcze w jakimś starszym standardzie który ma mniejszy zasięg itp.

Dx6i to już nowa generacja zarówno w nadajnikach jak i odbiornikach.

Co do różnic w parametrach może wypowie się ktoś kto ma większe pojęcie niż ja i już używa tych aparatur ale mnie ostrzegano bym nie pomylil sie w zakupie i nie kupił Dx6 zamiast Dx6i. Różnica w jednej literce ale podobno ogromna w parametrach.

Dx6i to DSM2 a DX6 to DSM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.