Skocz do zawartości

RWD-5


Maca111

Rekomendowane odpowiedzi

No więc mam za sobą latanie modelem nemo z e-sky ale chcialem cos sam zbudować i padlo na RWD-5 by skazoo ściągnąłem plany wydrukowałem mam depron oraz wszelkie częsci do zlozenia ale niewiem jak go zlozyc czy jest moze jakas instruckja jak skladac RWD ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 48
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
No ale patrz pakiet li-poli kosztuje 15 $ do tego 4 micro serva to jest 14$ do tego silnik z regulatorem 16$ a aparature i tak bym musil kupic takze nieoplaca sie przekladania . Kto mi poleci jakaś tania aparature 4 kanalowa min. bo beda lotki

 

Przeciez w Nemo masz tania aparature 4ch na ktorej polatasz tym RWD. Nie marnuj pieniedzy:) Lataj na tej ktora masz do czasu az postanowisz kupic aparature z komputerem. Tylko kabelel Ci potrzebny zeby 2 serwa na lotki podlaczyc do odbiornika pod jeden kanal o ile odbiornik nie ma 5 wejsc (nie mam pojecia jak ten z nemo wyglada).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli ile trzeba na porzadna aparature ???

 

 

400zl+ uzywana w pl, badz ~500 sprowadzana nowa.

 

Szukaj conajmniej 6 kanalowa z komputerem. 35mhz, czy tez 2.4ghz to juz Twoj wybor.

 

 

 

ps. POCZYTAJ FORUM, odpowiedzi na Twoje wszystkie pytania byly powtarzane 10tki razy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko uważaj z tą apką od nemo, sam mam i niestety często nie mogę polatać dalej niż 100m bo zaczynają się cyrki. To jest bolączka tych apek. Jeśli dozbierasz to za 125$ ( pomyłka , miało być euro jak dobrze kolega niżej zauważył ) można teraz z anglii kupić Dx6i razem z odbiornikiem który stanowi ponad połowę ceny tej aparatury. Poza tym jest już na 2,4GHz czyli zakłócenia nie są już takie straszne a i zasięg ponoć wręcz super. Sam jeszcze nie mam ale od 4 nocy siedze nocami i o niej czytam jak i wypowiedzi użytkowników. I mając podobny problerm czyli mało kasy zdecydowałem się na nią. Na myślę dwa lata co najmniej starczy. W polsce cena koło 800zł. Z angli sam policz ile wyjdzie a cła się bać nie trzeba.

Swoją drogą nemo bardzo fajny sprzęcik na początek. Na nim "nauczyłem się latać" a raczej poruszać jako tako po niebie bo do prawdziwego opanowania pilotażu to mi pewnie jeszcze bardzo daleko. AKtualnie godzinke temu wyciąłem sobie z depronu zefirka, prócz skrzydeł bo jakoś nie mogę znaleść ich planów do wydrukowania w skali 1:1.

Mnie też koledzy na forum przestrzegali przed kupowaniem tanizny i się posłuchałem. Nemo mam z "demobilu" jak i cały jego osprzęt. I to co piszą to 200% prawda. Jak kupować to dobrą aparature bo ona starcza na najdłużej.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.