Jump to content

HiTec Flash 7 + Optima 7 + HTS - SS ???


oziqu
 Share

Recommended Posts

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Przemek,

zadałeś sobie trud poszukania? Wszystko jest w instrukcji obsługi nadajnika.

 

Strona 96 (i dalej) Manuala Hitec Flash 7 to opis funkcji telemetrycznych:

"All Optima receivers will report the receiver battery voltage without the need for an add-on sensor. All other types of data require a sensor as well as a sensor station."

 

Link:

Manual Flash 7

Link to comment
Share on other sites

Dzięki za odpowiedź Bartek. Niestety nie chodzi mi o napięcie odbiornika.

 

Pozdrawiam.


Coś mi się wydaje że będziesz musiał przetrzeć szlak w tym temacie  ;)  

Btw. Po co nowy temat? To pytanie mogło paść w poprzednim.

 

Ponieważ nie ma tutaj możliwości usunięcia starego. Chciałem zachować porządek. Pomimo to uważam że kontekst pytania jest inny. Przetrzeć szlaki ? Pytanie jest dość proste a wydaje mi się że to forum jest od zadawania pytań i uzyskiwania odpowiedzi.

Link to comment
Share on other sites

"inne typy danych wymagają sensora/centralki" Sorki ale to to odpowiedź na moje pytanie ? Zadałem proste pytanie czy HTS-SS będzie wsółpracował z moim nadajnikiem flash 7 (mam wątpliwości bo przy HTS-SS znajduje opisy typu że współpracuje w trybie aurora - ja nie mam aurory), a dostałem w odpowiedzi wyrzuty i zarzuty. Chłopaki mniej spięcia życzę.

Link to comment
Share on other sites

O spinkach zostawiam bez komentarza ;).

 

Ad rem:

"inne typy danych wymagają sensora/centralki" Sorki ale to to odpowiedź na moje pytanie ? Zadałem proste pytanie czy HTS-SS będzie wsółpracował z moim nadajnikiem flash 7

Cholera, może ja czegoś nie kumam...

Przemek, utrzymuję, że odpowiedziałem Ci na twoje pytanie cytatem z instrukcji do nadajnika, że do telemetrii będzie wręcz wymagana stacja czujników (sensor station - po Twojemu HTS-SS czyli Hitec Telemetry System-Sensor Station). Jeśli producent nadajnika pisze, że telemetria wymaga stacji czujników, to w dorozumieniu nadajnik będzie współpracował ze stacją. Jaśniej nie potrafię.

(mam wątpliwości bo przy HTS-SS znajduje opisy typu że współpracuje w trybie aurora - ja nie mam aurory), a dostałem w odpowiedzi wyrzuty i zarzuty. Chłopaki mniej spięcia życzę.

Co to jest tryb aurora?

 

P.S.

Przeczytałem sobie raz jeszcze krótki opis na 96 str. instrukcji, którą CI podlinkowałem i tam jest wszystko jak na dłoni. Więc myślę, że kontynuując dyskusję dowodzisz, że nawet nie zajrzałeś.

Na chwilę obecną tyle z mojej strony.

 

Powodzenia!

Link to comment
Share on other sites

Bartek przepraszam, ale temat spinek Ciebie nie dotyczyl, tam nadal ktoś jęczy o gumkach w gaciach... to raczej o to mi chodziło :)

 

 

Cytuje z opisu sklepu. HTS-SS Stacja czujników telemetrii HTS - SS współpracująca z odbiornikami OPTIMA 7 oraz OPTIMA 9, pracującymi w systemie HITEC AURORA.

 

 

Dlatego w ogóle zadałem pytanie.

 

 

Pozdro

Link to comment
Share on other sites

Cytuje z opisu sklepu. HTS-SS Stacja czujników telemetrii HTS - SS współpracująca z odbiornikami OPTIMA 7 oraz OPTIMA 9, pracującymi w systemie HITEC AURORA.

Słowo "system" o.k., "tryb" - nie o.k. :) Chciałem uściślić.

Nie sugeruj się opisami stacji HTS-SS, bo z tego co wiem, ona powstała kiedy jeszcze flasha 7 nie było na świecie i stąd pewnie te opisy go nie uwzględniają.

 

Rozumiem, że w sprawie współpracy nadajnika z urządzeniami telemetrii - w tym stacją HTS-SS - masz już jasność.

Link to comment
Share on other sites

 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.