Skocz do zawartości

Lublin się kłania:)


Basti_Ka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich modelarzy :)

 

Może zacznę od tego że nazywam się Adrian mam 21 lat i mieszkam pod Lublinem niedaleko lotniska w Radawcu...miejscowi wiedzą o co chodzi :wink: Chodziłem do szkoły stolarskiej więc jeśli ktoś potrzebuje rad w tym zakresie(modele z drewna lub drewnopodobne) to chętnie pomogę z zakresu technologi obróbki tych materiałów :wink:

 

Modelarstwem interesuje się od ładnych paru lat, ale zawsze były to zwykłe sklejane modele. Kiedyś przez chwile mieszkając w warszawie miałem troszeczkę styczności z samochodami RC....ale raczej się przyglądałem i może z raz jechałem :lol:

No i stało się...teraz załapałem bakcyla(czy jak to tam się pisze) na heli RC :D Myślę że już w przyszły weekend nabędę swój pierwszy model :jupi:

 

Tak przy okazji...być może będę potrzebował nauczyciela do latania heli...wiem ze w mojej okolicy jest trochę modelarzy ale wszyscy to raczej samoloty...a może ktoś heli ma w okolicy? :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.