Skocz do zawartości

Coś bardziej zaawansowanego ;)


Patryk Urban

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Ostatnio zacząłem się zastanawiać jaką sobie w przyszłości aparaturę kupię. Pierwsza myśl to była MC-19. Ale chciałbym ją z jakąś inną aparaturką porównać.

Ale także się zastanawiam czy nie kupić MX-12. No bo jak bym kupił MC-19 to bym został goły i wesoły. A tu by się jeszcze przydało jakiego osprzętu dokupić.

Może coś z futaby ? Optic i Eclipse odpadają, nie podobają mi się.

 

 

Na jakich radyjkach latacie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wita all po przerwie :D

 

Ja mam Multiplexa VG 6000 i zero problemów. Przymierzam się do Multipleksa Royal Evo ale ktorego to nie wiem jeszcze :D

P.S.

Co trzeba żonie ( już niedługo żona ) powiedzieć jak zapyta ile kosztowała?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lepszym wyjsciem jest stwierdzenie ze nowa kosztuje 1000 a stara opchniesz za 1100 i jeszcze zarobisz.

Zadwa miesiace zona zapyta czy juz sprzedales ,a ty odpowiadasz ze zrobil sie martwy sezon i lada moment sprzedaz.po pol roku juz o nic nie bedzie pytac :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wita all po przerwie :D

 

Ja mam Multiplexa VG 6000 i zero problemów. Przymierzam się do Multipleksa Royal Evo ale ktorego to nie wiem jeszcze :D

P.S.

Co trzeba żonie ( już niedługo żona ) powiedzieć jak zapyta ile kosztowała?

 

Kup Graupnera MC-19 nie będziesz żałował :P chcesz dam ci namiar po dobrej cenie.

 

Co do kwoty i żony , to kupuj teraz puki jeszce nie żona, i powiedz że to twój ostatni kawalerski zakup za taką kwote.

 

Później będziesz mówił że to pierwsze małżeńskei zakupy za takie kwoty, oczywiście nie zapomnij podzielić ceny an pół nim powiesz "ILE" po tem pozwój żonie za połowe swojej połowy zrobić zakupy i znów masz 4razy więcej kasy dla siebie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.