Jump to content

jeep z allegro


qpa

Recommended Posts

Też właśnie się dowiedziałem. Mam nadzieję że "cfaniaczki" się nieco ostudzą tą wiadomością.

 

Koleś był niezły, najpierw zeznawał że się pomylił i nie podał ceny minimalnej, a potem zmienił zeznania... że rekonesans rynku robił by potem taki samochód sprowadzić i sprzedać 8)

Link to comment
Share on other sites

A ja spojrzałbym na ten temat z troche innej storny, a mianowicie ze strony sprzedającego.

 

Dlaczego od startu zarzucacie mu cwaniactwo. A może to po prostu był czlowiek niezbyt obeznany z możliwościami allegro ( nie wiedział o czymś takim jak cena minimalna) lub po prostu z róznorakich powodów zapomniał czy po najzwyczajniej w świcie nie zastosował tej opcij.

Spróbujcie postawić sie teraz w jego sytuacji - koleś musi sprzedac auto za cenę kilkakrotnie niższą niż jego cena rynkowa - zrobilibyście to równie chętnie? Nie dziwię się że próbował się różnorako wykręcać bo to chyba niezbyt przyjemne stracić kilkanaście tysięc od tak sobie.

 

Bynajmniej nie mam zamiaru sprawiedliwiać zachowania sprzedającego i podważać decyzji sądu(z którą się 100 procentowo zgadzam) chciałbym jednak zwrócić uwagę na to że nie każdy użytkownik allegro musi od razu być cwaniaczkiem. Myslę żę ten Pan po prostu popełnił bład który go słono kosztował jednak nazywanie go cwaniaczkiem i skazywanie na publiczne ośmieszanie jest już troche przesadzone.

Link to comment
Share on other sites

alchemique za głupotę się płaci. A regulamin allegro jest do wglądu każdego. Brak wiedzy nigdy nie jest powodem do usprawiedliwiania bynajmniej w takim przypadku. Jeśli będziesz miał takie zdanie to w życiu czeka Cię sporo kłopotów :) ... idź do ZUSu i tłumacz się że nie wiedziałeś.... :D:D:D

... jeśli znał regulamin allegro - to jest cwaniakiem.

... jeśli go nie znał - jest głupkiem - kim lepiej być?

Link to comment
Share on other sites

Całkowicie sie z Tobą Marcinie zgadzam - też uważam że za wszystkiebłedy należy płacić- za brak wiedzy także dlatego , jak już napisałem wyżej całkowicie zgadzam się z decyzją sądu. Chodziło mi tylko o to aby nie nzaywać go od razu cwaniakiem.

 

... jeśli znał regulamin allegro - to jest cwaniakiem.

... jeśli go nie znał - jest głupkiem - kim lepiej być?

 

Znam wiele osób które nie znają regulaminu i bardzo je cenię dlatego polemizowałbym z tymi słowami.

Link to comment
Share on other sites

No ale chyba nie popełniają takich błędów. ?? Popełnić taki błąd (jeśli to błąd był bo tłumaczenia oskarżonego wskazują na to że jednak znał regulamin) z powodu nie wiedzy no to chyba głupota :) Masa ludzi przecież wszystkiego nie wie i ja sam tez ale staram się takich błędów nie popełniać bym nie musiał się pukać w moje własne czoło :)

Link to comment
Share on other sites

Z drugiej strony, sprzedawca wystawiając samochód na sprzedaż ma widoczną opcję ceny minimalnej. Jest przy tym tez znak zapytania gdzie po kliknięciu pojawia sie opis co ta opcja oznacza. Więc nie wierzę w to że się po prostu pomylił bo ciężko jest tej opcji nie zauważyć.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.