Skocz do zawartości

Dx6i i pomyłka sklepu :-(


Norbert

Rekomendowane odpowiedzi

Do konta Paypal masz chyba przypisaną kartę kredytową. Zgadza się?

Zatem zwrot pieniędzy przez sklep na Twój paypal powinien automatycznie oznaczać ich dalszy zwrot na "konto/rachunek" karty. Czyli w tym przypadku zmniejszy się jej obciążenie z tytułu tej transakcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dziś wieczorem miałem zamawiać tego DX6i z heliguy.com(ty Norbert chyba też stąd zamawiałeś), a tu nagle, mówisz, że przysłali Ci złego MODA. Mogę zrobić coś więcej, niż po zamówieniu napisać im jeszcze raz, że chce MODA2? Nie chciałbym, aby powtórzyła się sytuacja Norberta. Może to tylko przypadek....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vava, tak zamawiałem właśnie tam.

Napisali do mnie zebym wyslal i m z powrotem radio i zeskanwał dowod nadania paczki to jak tylko go dostaną wyślą mi drugi egzemplarz w mode2 i zwrócą pieniądze za przesyłke do nich.

Podobno pomylili się pakowacze.

A jaka prawda to nie wie nikt.

W komplecie była blaszka i imbus , wnioskuje ze do samodzielnej zmiany mode ale ja sie nie bede w to bawił bo wiem co zamawiałem i nie mam zamiaru tracić gearancji.

Dziwi mnie też że nie załączyli żadnego paragonu itp.

Czy powinienem dostać paragon?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W komplecie była blaszka i imbus , wnioskuje ze do samodzielnej zmiany mode

 

Ta blaszka jest prawdopodobnie tylko po to, zeby moc sie pozbyc grzechotki na gazie, lub ja wlasnie tam wrzucic.

 

Dziwi mnie też że nie załączyli żadnego paragonu itp.

Czy powinienem dostać paragon?

 

A zajrzales do samej folii, ktora jest doklejona do paczki z zewnatrz? U mnie wlasnie tam zawsze znajdowalem takowa.

Jesli placilbys z karty innej osoby i wyslal pod swoje dane to rowneiz mozesz nie otrzymac paragonu, gdyz zostanie on wyslany pod adres podany przy karcie tamtej osoby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zacznij od przeczytania instrukcji !! !! być może zmiana MODE to kwestia 5min.

 

Graupnery przychodzą standardowo MODE1 i user sam sobie wybiera jeden z 4 dostępnych. Mówię o serii MC, gdzie nawet producent pokazuje jak podpiąć dodatkowe przełączniki czy suwaki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za pozno , odslalem a oni juz wyslali drugi nadajnik w mode2

Wolalem sie nie bawic i dostac to co chcialem bo jakbym cos niechcacy uszkodzil to bym byl niezle w plecy.

Raczej szybko przyjdzie bo ta zamowilem 15 poznym wieczorem a na dziś była , a kaske za wysylke maja mi na konto przelac.

Poczekam jeszcze te kilka dni i bez grzebania sie obejdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak na marginesie tego problemu, kiedyś kupiłem MPX Cockpita SX i napisałem wtedy:

Z menu wybiera się mode (chyba wszystkie możliwe kombinacje) i potem bez otwierania nadajnika kręcąc odpowiednimi śrubkami z tyłu nadajnika włącza/wyłącza grzechotkę i centrowanie dla odpowiednich drążków (oraz siłę naciągu centrowania).

Kupując to radio nie wiedziałem, że oprócz ciekawych funkcji elektronicznych ma takie ułatwienia w mechanice drążków

Ciekawe, dlaczego nie można było tak zrobić w tej aparaturze?

Po co te niesamowite kombinacje z ukrytymi menu?

Czy to oszczędność, czy jakieś inne względy.

Taka polityka producenta ma pewnie jakieś uzasadnienie, ale mnie po prostu odstrasza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem ze mnie zawiedli bo zalezalo mi na czasie. Oczywiscie przeprosili bardzo i juz wyslali nowe radio. Czy cos dorzuca to nie wiem , koszt wysylki do nich maja mi zwrocic.

W kazdym razie przepraszali bardzo bardzo bardzo :D

A zdarzało się że komuś coś jakiś sklep dorzucił ? Co to było jesli wiesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisz maila w którym opisz jak bardzo się zawiodłeś na tym sklepie który był tak polecany przez znajomych modelarzy, i jak zaistniała sytuacja utrudniła ci życie. Jest duża szansa że dorzucą ci do paczki jakiś bonus.

 

ot cała polska mentalność :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.