Skocz do zawartości

Piper J-3 Cub Z Silnikiem OS Max 46 LA


szwedo22

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 43
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

z łASKI sWOJEJ, gDYBYŚ nIE zACZYNAŁ kAŻDEGO sŁOWA dUŻĄ lITERĄ cZYTAŁOBY sIĘ zNACZNIE łATWIEJ...

 

Pozdrawiam i życzę udanych lotów

 

EDIT ;)

 

nie zapomnij przetrzeć szybek w kabince, pilotować się będzie lepiej z lepszą widocznością ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, Widze że kolegom z forum spodobał się model Mojego "Sąsiada".

 

Widziałem go na żywo... Rzeczywiście ładny, widoczny model. No i oczywiście duży :P

Trochę go szkoda jako na 1 model, ale mamy 2-uch Doświadczonych modelarzy którzy zawsze pomogą. Mój model też kupiłem mniej więcej w tym samym czasie co Kolega.

Tyle że ja wcześniej miałem Aparaturę, o wcześniej został oblatany.

Na forum w Weekend dam fotki na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę go szkoda jako na 1 model

 

Ale tylko troszeczkę... :ble:

 

Już widzę minę mojej żony, jakbym wydał 1200 na model i to jeszcze pierwszy w"karierze".

 

No cóż - pozostaje tylko życzyć, abyś nie zniechęcił się zbyt szybko do tego hobby i obyś nie stał się po pierwszym "locie" posiadaczem najdroższej podpałki do grilla.

 

życzę udanego wejścia w tajniki tego nienajtańszego hobby oraz tyle samo startów i lądowań.

 

Pozdrawiam

Robert

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy modelarze, bez obaw, zapewniam że nie rozbije tego modelu, wiec nie musicie sie martwić.

na początek oblatam go, a poźniej po ustawieniu wszystkiego bedziemy latac na początku razem, żeby MArcin nabrał nawyków odpowiednich, a poźniej juz moze sam rozbijać jak bedzie szalał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.