Skocz do zawartości

Pakiet dla Extrima


rogi23

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, myślę, że już dojrzałem do oblotu extrima :) Stoję teraz przed wyborem pakietu, na oku mam lipol firmy pelikan, dokładnie TEN I tu pojawia się pytanie czy to wystarczy do wyważenia Extrima v1 oraz czy ten pakiet wyrobi przy takiej konfiguracji: 4x serwa hitec hs-55, silnik welgard a22/12/15 (max prąd 12A/60s), regulator welgard 18 A (prąd pracy ciągłej: 20A), śmigło apc 10x4,7, odbiornik hitec hfs-05ms.

 

Wolę się upewnić bo Extrim to reprezentant mojego hangaru ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci tak ;)

 

Ja mam w eXtrimir v1 pakiet 2200mah o wadze 187 gram, silnik o masie około 79 g, serwa TowerProSG90, regulator 30 A (około 25 g, zaraz za silnikiem), śmigło APC 10x5, kołpak do tego (nie za ciężki, ale cięższy niż zwykła piasta). wszytko maxymalnie z przodu, bardziej z przodu się już nie da. Dorzuciłem jeszcze zaraz za silnikiem kilkanasicie gram ołowiu, i zmieniłem maskę z lekkiej na ciężką i dopiero się wyważyl na dźwigarze.

 

Bez ołowiu i z lekką maską latał jak cie moge - takim Harrierem delikatnym, ale z wyważonym dźwigarem zaczyna się zupełnie inne latanie. Model staje sie bardziej przewidywalny, a ponadto nie wygląda już tak śmiesznie, z podniesionym przodkiem, tylko nabiera odrobiny powagi ;)

 

edited

 

Dodam jeszcze, że do lotu wychodzi około 750 g.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stanowczo. Gadałem też z Ładziakiem przy okazji wizyty u niego i potwierdził mi moje obawy: eXtrim V1 był ciężki na :ass: (że niby ogonie, ale po to są emotki żeby ich używać ;) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.