Skocz do zawartości

PIPER J3 cub 2310 CMPRO


Pablo_433

Rekomendowane odpowiedzi

Kolega na lotnisku lata takim. (tomeks) Lata z benzynką xy26 ccm.

Model dobrze wykonany, konstrukcja wytrzymała, trochę za miękkie podwozie ale to trochę kwestia gustu. W locie z tego co widziałem zachowuje się poprawnie, ogólnie nie ma zbytnio czego zarzucić tej konstrukcji. Za taką cenę myślę że warto.

 

Garść fotek:



album_pic.php?pic_id=250

 

album_pic.php?pic_id=249

 

album_pic.php?pic_id=248

 

album_pic.php?pic_id=247

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Odświeżam temat i zwracam się z pytaniem do kolegów. Czy ten model poleci na silniku ASP FS 91AR? :roll: http://www.hobbycity.com/hobbycity/store/uh_viewItem.asp?idProduct=8984&Product_Name=ASP_FS91AR_Four_Stroke_Glow_Engine Wiem, że lepsza była by benzyna 26cm, ale to jednak motorower a dla mnie dźwięk silnika i wygląd modelu muszą iść w parze. :wink: Silnika ASP FS 180AR wolałbym nie montować (ciężki i paliwożerny) a FS 120AR o wiele droższy niż FS 91AR i nie do kupienia na HK. :|

Jak myślicie czterosuw o poj. 15cm wtstarczy? :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej bym nie ryzykował,obawiam się że model będzie latał na rzęsach :)

 

Przesadzasz. Ja mam STICKA 180 cm wersja super ciężka i latam na SAITO .91 ( 15 cm ) i pracuje jako holownik do małych / średnich szybowców.

 

Jak chcesz 3D to za mało ale do spokojnego polatania - będzie OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Panowie za podpowiedzi. :D

Oczywiście Piper to nie akrobata, ale czy na tych 15cm pojemności da radę lecieć i to nie na ? gazu i mieć jeszcze jakiś zapas mocy? :| Powiedzmy tyle żeby z lotu poziomego zrobić pętlę czy taka ewolucja to już po rozpędzeniu z nurkowania? :? To samo tyczy się beczki. Da rade ją wykręcić czy gaz na maksa z wiatrem i dopiero. :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzmy tyle żeby z lotu poziomego zrobić pętlę czy taka ewolucja to już po rozpędzeniu z nurkowania? :? To samo tyczy się beczki. Da rade ją wykręcić czy gaz na maksa z wiatrem i dopiero. :|

 

Zrobisz pętlę ( ale relatywnie ciasną ) z rozpędu a beczkę zawsze ( o ile nie zapomnisz o lotkach :devil: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.