Skocz do zawartości

Odpalanie silnika przerobionego z samozapłonu na żarowy


Stefanek0910

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 63
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

do takiego modelu to bym polecal Norvela 1cm3, mialem go kiedys bardzo lekki, gaznik rc, pseudo tlumik, ale bardzo dobre osiagi. Te silniki teraz nazywaja sie chyba ap?? czy tez asp?? tylko silnik jest maly i w zasadzie potem to nadaje sie do motoszybowca tak do 1,8m lub do malego trenerka do 1,1m, do rozruchu wymaga troche nitro, ja na tym silniku wylatalem ok 30godzin, i potem jeszcze latal w motoszybowcu 1,6m, do konca palil od palca, az zmienil wlasciciela razem z szybolem:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie jestem w trakcie robienia aukcji z Silverem. Jak będe kupował to ASP ale raczej 1,5ccm lub 2ccm ze względu na to że zrobiłem wzmocnony model i ma sporą wagę.

 

Tutaj foto Cheeroke w stanie obecnym

74324599256e0907.jpg

349f719df283bbe5.jpg

 

 

 

 

 

P.S. Na zdjęci widać jak by kadłub był krzywy względem skrzydła ale to była tylko przymiarka i poprostu nie równo ułożyłem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.