Skocz do zawartości

Kraksa elektroszybowca :)


meteor

Rekomendowane odpowiedzi

W tym dziale piszę chyba po raz pierwszy. Nie pamiętam kiedy ostatnio rozkwasiłem model, nie licząc ESA. Dzisiaj na zawodach miałem niemiłą sytuację i podczas lądowania trafiłem niestety w sędziego, który nie zdążył wyjść z kręgu :( na pierwszy rzut oka płat wygląda na mocno rozbity... jednak dźwigary są całe - płaskowniki węglowe, wyskoczyły wstawki z pomiędzy dźwigarów :wink: , pękło kilka żeber, do sklejenia, będą mocniejsze niż wcześniej :lol: mam wszystkie części, składają się jak puzzle :jupi: jutro pobawię się w układanie ich a teraz zdjęcia.

dsc07834gj5.th.jpgthpix.gif

dsc07841vx5.th.jpgthpix.gif

dsc07844gi9.th.jpgthpix.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to były zawody na celność lądowania też... jeśli kogoś interesuje to regulamin tutaj

miejsce do latania bardzo fajne, ładnie nawiewało znad brzegu :) tylko słońca nam brakowało :( na naszych lokalnych zawodach mamy dużego konkurenta, Krzysztofa Jasińskiego. Jeśli ktoś nie wie to jest producent modeli Art Hobby. W Bełchatowie udało mi się z nim wygrać :jupi: medal... medal... dopiero 6 byłem :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.