Skocz do zawartości

[2,4G] Jeden odbiornik i dwa nadajniki


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Jak myślicie? Da się zbindować jeden odbiornik z dwoma nadajnikami i oczywiście używać nadajników naprzemiennie? Drążąc temat dalej czy odbiornik Spektrum AR6000 DSM (bez dwójki) zadziała z modułem Spektrum DSM (bez dwójki :) ) zamontowanym do samochodowej aparatury Sanwa M8?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie podczas lotu :) Oprócz latania również jeżdżę na zawodach rc car. Mam Sanwę M8 z modułem spektrum i jeden odbiornik a dwa modele samochodów. Chciałem w wykorzystać odbiornik z DX6 czyli AR6000 do samochodu ale po zawodach rc car odbiornik z powrotem wracałby do samolotu. No i pytanie czy za każdym razem musiałby być bindowany z nadajnikiem? Bindowanie nie problem ale w AR6000 trzeba zakładać w tym celu zworkę, która w krytycznym momencie (zgodnie z prawem Murphy-iego) zostanie w domu zamiast pojechać na zawody rc car :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No mi się też wydaje, że się nie da. W końcu po to jest bindowanie aby odbiornik słuchał tylko tego jedynego nadajnika.

A tak na marginesie, szkoda że kobiety nie można sobie tak zbindować, słucha tylko ciebie i nikogo więcej ale ty możesz zbindować nieskończenie wiele kobiet, przepraszam ... odbiorników :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i sprawa się wyjaśniła, moduł Spektrum DSM do aparatury samochodowej Sanwa M8 nie binduje się z odbiornikiem AR6000. Czyli aparatury lotnicze i samochodowe Spektrum to dwa różne światy to tak jak kraje arabskie i Polska, tam harem jest na porządku dziennym a u nas nie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.