Skocz do zawartości

I znowu Zefirek ... ;)


zoomek

Rekomendowane odpowiedzi

Jak narazie to mam zaczętą kratownice w dziobie.

Miałem w planach w tym miesiącu oblatać model ale niestety nie dam rady się w funduszach wyrobić i muszę czekać na następne kieszonkowe

Do tej pory mam już kupiony nadajnik e-sky i kwarce.

Może ma ktoś odsprzedać jakiś używany regulator do silnika który podałem wcześniej??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 57
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

O jakie dziurki się pytasz? W nadajniku czy odbiorniku? Chcesz z byle kabelka zrobić kabel USB? To ma być do symulatora czy do czego? Jak potrzebujesz do symulatora to musi to być specjalny kabel z elektroniką w środku. Strasznie nieprecyzyjnie piszesz. Jeśli nie wiesz jak coś nazwać to wstaw zdjęcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam już silnik i serwa więc prace trochę się posunęły zrobiłem już półeczkę na serwa.

738bfc3cab7563fe.jpg

I zamocowałem łoże silnika do wręgi a następnie posmarowałem klejem i przykleiłem mocno izolacją aby się dobrze docisnęło.

b7637d43c99845a6med.jpg

Z racji że po zamocowaniu silnika kable nie sięgają za 2 wręgę a nie mam jeszcze regulatora zrobiłem takie drzwiczki abym mógł podłączyć regulator pod silnik bez większych kombinacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.