Skocz do zawartości

Regulator TP Mag-8 25A


madrian

Rekomendowane odpowiedzi

Kupiłem sobie regulator TP MAG-8 25A, z myślą o nowym dzwoneczku TP 2410.

Niestety mam z nim dwa problemy użytkowe.

Nie najlepiej znam angielski :oops: I słabo mi idzie zrozumienie na temat programowania regulatora. Wg instrukcji ma on 3 funkcje programowe:

Zabezpieczanie Li-pola (ale podobno tylko 3S), zabezpieczenie Ni-MH (co mnie nie interesuje). oraz programowalny hamulec.

 

Zrozumiałem z instrukcji, że programowanie polega na podłączeniu regulatora do odbiornika i pakietu i machanie drążkiem gazu. Wskutek tej czynności regulator wydaje piski, a ich ilość pomiędzy machnięciami oznacza daną funkcję.

Podobno program jest taki:

 

B B - safe Li-pol

BB BB safe Nim-MH (coś tam piszą o programowaniu ilości ogniw w tej funkcji).

BBB BBB - programowalny hamulec.

 

Może ktoś opisać zrozumiale tę procedurę i na czym ona dokładnie polega i co oznaczają te zapiski? (B - to pewnie buczek, a spacja to przerwa spowodowana błyskotliwym zatrzymaniem procedury "buczenia" przez machającego gazem... tak to zrozumiałem).

interesowałoby mnie jak zaprogramować funkcję 1 i funkcję 3, oraz jak funkcję 1 w razie czego skasować. Bo nie wiem, jaki pakiet jeszcze zastosuję. Mam 3S 1Ah 10C i 2S 860mAh 25C.

 

Druga sprawa to niepokojący zapis możliwości regulatora.

O tóż pisze, że jest on w stanie zasilić 3-4 Micro Serva przy pakiecie 3S i 4-5 mikro serw przy pakiecie 2S.

BEC regulatora to 1,5A.

Problem w tym, że chciałbym wykorzystać ten regulator w innym modelu, nieco większym, do które przewiduję 6 serw i pięć kanałów.

Rozwiązaniem zapewne będzie osobny BEC, ale jak to dokładnie zrobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.