Skocz do zawartości

Extra 260 - model o rozp. 1400m.


Rekomendowane odpowiedzi

odświeżam temat- też nabyłem zestaw od Mirka, składam go z córką. Trochę brakuje przejrzystej instrukcji, lub oznaczenia elementów. Przykładowo łącznik połowek statecznika poziomego jest i balsowy, i sklejkowy, brakuje mi wyciętych nosków na żeberka statecznika poziomego- o ile keson wyciąć jest łatwo, to z noskami zawsze trochę zabawy. Potwierdzam że model jest bardzo precyzyjnie wycięty i nie było sytuacji, żeby coś nie pasowało. Co jakiś czas wrzucę kontrolnie zdjęcie z przebiegu prac. Na razie nie zakupiłem wyposażenia, zastanawiam się nad silnikiem spalinowym (OS 7,5ccm) zamiast elektrycznego ale to by chyba za bardzo zmieniło wyważenie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 81
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Witam.

Przykładowo łącznik połówek statecznika poziomego jest i balsowy, i sklejkowy -  w zestawie jest łącznik sklejkowy i balsowy do wyboru.

brakuje mi wyciętych nosków na żeberka statecznika poziomego -  jeśli chodzi o krawędź natarcia, to trzeba ją samemu dociąć , jest to listwa z balsy 6mm trapezowa , więc sądzę , że nie powinna sprawiać problemów z wycięciem.

Instrukcji dokładnej nie robiłem , gdyż uważam , że modelarz średnio zaawansowany, poradzi sobie z montażem tego modelu na podstawie rysunków złożeniowych oraz zdjęć z budowy modelu.

Zawsze podkreślam , że służę pomocą w budowie tego modelu -w razie pytań , czy wątpliwości, wystarczy do mnie zadzwonić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.