Skocz do zawartości

HiTec Zebra PRO


wojcio69

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Pytanie jakie zadam może wydać się banalne ale... Latałem Easy Glider'em Electric sterowanym z aparatury Hitec Zebra PRO i pewnego dnia , całkiem przez przypadek udało mi się go w termice wynieść na wysokość ... (?) Nie wiem, był wielkości pudełka od zapałek, może trochę większy i całkiem spokojnie i szczęśliwie wylądowałem robiąc wcześniej kilka pętli. Wie ktoś może jaki jest zasięg pracy aparatury HiTec Zebra PRO? Może miałem może duuuużo szczęścia, że model nie uciekł mi z zasięgu. Dziękuję za konstruktywne odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj jeżeli chodzi o zasięg zebry to możesz latać spokojnie bo prędzej stracisz model z zasięgu wzroku niż stracisz zasięg na radiu. Wiem to bo sam latałem E.G. z radiem Zebra i nic się nie działo niepokojącego i też kilka razy model poszybował tak wysoko że był prawie jak kropka na niebie, miałem sporo szczęścia że udało mi się go sprowadzić na ziemię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Janusz za info. Pytam, bo ostatnio natknąłem się na kilka negatywnych informacji na temat zebry i zastanawiałem się czy nie zmienić na cuś innego (Optic6) ale skoro zasięg zebry jest taki jaki jest, to zostaję przy zebrze zwłaszcza, że jedną ręką i tak mam co ćwiczyć przy 4 kanałach a co dopiero przy 6-ciu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na początku latałem na Zebrze ale nie oddalałem się bardziej niż jakieś 200m, bo czasami miałem szarpnięcia. Używałem odbiornika z zestawu. Ciekawe jakby było na innym. Może kiedyś to sprawdzę, bo nadajnik schowałem głęboko z myślą, że przyda się kiedyś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.