Jump to content

HiTec Zebra PRO


wojcio69

Recommended Posts

Witam

Pytanie jakie zadam może wydać się banalne ale... Latałem Easy Glider'em Electric sterowanym z aparatury Hitec Zebra PRO i pewnego dnia , całkiem przez przypadek udało mi się go w termice wynieść na wysokość ... (?) Nie wiem, był wielkości pudełka od zapałek, może trochę większy i całkiem spokojnie i szczęśliwie wylądowałem robiąc wcześniej kilka pętli. Wie ktoś może jaki jest zasięg pracy aparatury HiTec Zebra PRO? Może miałem może duuuużo szczęścia, że model nie uciekł mi z zasięgu. Dziękuję za konstruktywne odpowiedzi.

Link to comment
Share on other sites

Witaj jeżeli chodzi o zasięg zebry to możesz latać spokojnie bo prędzej stracisz model z zasięgu wzroku niż stracisz zasięg na radiu. Wiem to bo sam latałem E.G. z radiem Zebra i nic się nie działo niepokojącego i też kilka razy model poszybował tak wysoko że był prawie jak kropka na niebie, miałem sporo szczęścia że udało mi się go sprowadzić na ziemię.

Link to comment
Share on other sites

Dzięki Janusz za info. Pytam, bo ostatnio natknąłem się na kilka negatywnych informacji na temat zebry i zastanawiałem się czy nie zmienić na cuś innego (Optic6) ale skoro zasięg zebry jest taki jaki jest, to zostaję przy zebrze zwłaszcza, że jedną ręką i tak mam co ćwiczyć przy 4 kanałach a co dopiero przy 6-ciu.

Link to comment
Share on other sites

Ja na początku latałem na Zebrze ale nie oddalałem się bardziej niż jakieś 200m, bo czasami miałem szarpnięcia. Używałem odbiornika z zestawu. Ciekawe jakby było na innym. Może kiedyś to sprawdzę, bo nadajnik schowałem głęboko z myślą, że przyda się kiedyś.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.