Skocz do zawartości

Co wchodzi w skład zestawu ARF ??


rybok_999

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Od dawna nurtuje mnie pytanie co wchodzi w skład zestawu arf ?

 

CO jeszcze dokupic oprucz elektroniki i silnika żeby wszystko było jak należy ??

 

jest tam zbiornik paliwa podwozie i inne takie rzeczy??

 

 

 

 

Bardzo prosze o odpowiedz jakie akcesoria znajdują się w takim zestawie.

 

z óry wielkie dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawartość zestawu :

 

*Obrazkowa instrukcja złożenia modelu

*Kadłub z łożem silnika

*Skrzydła

*Ster wysokości i ster kierunku

*Laminatowa pokrywa silnika

*Podwozie z kołami

*Polikarbonatowa przezroczysta kabina pilota

*Kołpak

*Zestaw popychaczy, orczyków, śrub i innych drobnych akcesoriów

 

PS. Dane są na podstawie modelu BLACK HORSE - CANTER 50 ARF ze strony http://modele.sklep.pl/product_info.php?products_id=3376

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dobra ale to np. nie ma zbiornika przewodów i tak dalej czy jak to wkońcu jest ??

 

 

na stronce to ja widziałem tylko poprostu chce wiedzieć od jakiegos posiadacza co znajduje sie w zestawie...

 

cały model do poskładania i dodatkowo np. łoże silnika popychacze i reszta cała. właśnie na tym mi zależy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wszystko zalezy od zestawu. Praktycznie zawsze sa w nim popychacze oraz zbiornik i brakuje tylko:

-elektroniki(serwa, aku,odbiornika oraz przedluzaczy,

-silnika ze smiglem i ew. kolpakiem,

-wezykow paliwa,

-kleju do zmontowania elementow, czasem tasmy klejacej itd.

 

ALE....... no wlasnie zawsze musi byc jakies ale. W praktyce jak dostajemy model to okazac sie moze, ze popychacze sa beznadziejne- np drut jak wata, zbiornik paliwa za maly, albo nawet nie pasujacy do modelu, kola sa piankowe(najczesciej), a my chcemy latac z betonu itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z reguły zbiornik jest OK.Tandeta to moze byc: zawiasy mylarowe (zamiast ze sztyftem),popychacze,snapy,dźwignie sterów. Czesto dla mnie mocowanie snap-popychacz jest wedlug instrukcji jest takie,ze mu nie ufam.Gwintuje drut z obu stron i zakladam snapy nakrecane (duzy zakres regulacji).Czesto takze rozwiazanie popychacza wysokosci jest dla mnie nie dopuszczalne.Robie wtedy wlasny popychacz wykorzystujac listewke sosnowa i drut.Robie popychacz typu Y. Montuje serwo wysokosc nie w pionie tylko na "leżąco" tak aby popychacz poruszal sie w osi modelu co zapobiega wypaczaniu popychacza raz w lewo raz w prawo przy ruchu serwa.Czesto takze kola okazuja sie za male (trawiaste lotniska).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.