Skocz do zawartości

Art-Tech P51D Mustang ... Pytanie o malowanie ...


mklip

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie :). Mam pytanie odnośnie mustanga p51d . Zaznaczam iż szukałem na forum ale nie znalzłem dokładnych informacji ani odpowiedzi na moje pytanie, wiec może koledzy będą tak uprzejmi i postarają sie mi odpowiedzieć Brzmi one następująco :.

 

Model jest wykonany z pianki EPP . Chciałbym przemalować mu kadłub i skrzydła a dokładniej pokryć cały troszkę ciemniejszym odcieniem srebra i zrobić własne malowania na skrzydłach. Czym to zrobić najlepiej tak aby jakość była tak dobra jak oryginalna :) Czym to pomalować ?

Prosiłbym o wyczerpujące i dokładne odpowiedzi :) Ps. to link do modelu który posiadam http://www.raidentech.com/arp5mu4brrar.html

Pozdrawiam serdecznie . :):)

 

Edit:Poprawiłem Twój post dwa razy: pierwszy i zarazem ostatni.Zwracaj uwagę na to jak piszesz.Masz możliwość edytowania swoich postów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Model Jest wykonany z pianki EPP

 

Przecież ten model nie jest z pianki EPP tylko co najwyżej EPS, a to duza róznica (co do lakierów też).

Sprawdź dokładnie z czego ten model jest zrobiony.

A poza tym temat czym malować EPP i EPS było wiele razy wałkowane, tylko wystarczy szukać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy mógłbym prosić o konkretną odpowiedź czym w obec tego malować EPP a czym EPS tak żeby jakość była wysoka i porównywalna do oryginału ?

 

PS, wiem o istnieniu funkcji ''szukaj'' ale jak napisałem wcześniej ciężko znaleźć mi konkretna odpowiedz. :( ..

Więc może mi mógłby ktoś konkretnie odpowiedzieć lub podać jakiś link do tematu w którym znajdę konkretną odpowiedź ? Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.