Skocz do zawartości

lama v4 kręci się i nie lata


jacekpom

Rekomendowane odpowiedzi

mam taki problem latałem lamą aż wyczerpała się bateria podłączyłem ją do ładowania wróciłem około 3h bateria była już naładowana podłączyłem ją a lama zamiast lecieć do góry to się kręci w miejscu czego to może być przyczyna ? jak dam na pełne obroty lame to w środku świeci się czerwona dioda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy włączałeś najpierw nadajnik, a potem Lamę, czy najpierw model a potem nadajnik?

 

Jeśli dodajesz gazu powoli to jak zachowują się wirniki - który startuje pierwszy, w którą stronę się obracają. W jaki sposób się obracają przy wyłączonym modelu - czy obracane ręką kręcą się swobodnie bez zacięć i zgrzytów, czy nie.

 

Czy regulowałeś coś w elektronice, za pomocą potencjometrów?

 

Czy Lama miała bliskie spotkanie z ziemią lub ciężkim przedmiotem i twarde lądowanie?

 

Czy może wymieniałeś łopaty?

 

Czerwona dioda oznacza właśnie, że obciążyłeś maksymalnie silniki. W miarę rozładowywania się pakietu czerwona dioda zapala się przy co raz niższych prędkościach wirników.

Źle - jesli czerwona dioda pali się przy wyłączonych silnikach lub wolno się obracających, a pakiet jest naładowany.

 

Odpowiedz na te pytania po wyżej, to może się uda coś poradzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.