Skocz do zawartości

FlySky FS-i6X + odbiornik FS-iA6B - jak podłączyć czujnik


Scherlock
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Czy orientuje się ktoś z Was czy do zestawu  FlySky FS-i6X + odbiornik FS-iA6B można podłączyć dwa czujniki ?Mianowicie Czujnik temperatury FS-CTM01 oraz Czujnik napięcia FS-CVT01.

Chodzi mi o to aby i temperatura i napięcie akumulatora było wyświetlane na nadajniku.

Odbiornik zasilam regulatorem z układem BEC i pokazuje mi napięcie w granicach 5V, zależy mi na parametrach pakietu Lipol aby go nie dobić oraz temperaturze silnika.

 

Proszę o ewentualne instrukcję jeżeli jest to możliwe i schemat :)

 

pozdrawiam

 

edit

dodam tylko że jest to nowa zakupiona aparatura nie była aktualizowana :) a ja jestem noga z tych tematów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Próbowałem, ale wyświetla danego z czujnika który jest wpięty bezpośrednio do odbiornika, z czujnika podpiętego do czujnika brak jakich kolwiek informacji.

W dodatku w ustawieniach nadajnika aby wybrać odpowiedni sensor czujnika musi być od podpięty do odbiornika bezpośrednio w gniazdo sensora a w innych pozycjach nie można wybrać parametru drugiego czujnika bo w ogóle mi się nie wyświetlają np. temp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.