piotrowy Posted October 14, 2008 Posted October 14, 2008 Zapraszam wszystkich na kolejny lot mojego ES po Mazurach. Tym razem jesienny 8)
Ładziak Posted October 14, 2008 Posted October 14, 2008 Super. Najlepszy fragment to komentarz o sąsiadce, natomiast najmocniejszy to lądowanie. Myślałem, że władujesz się w drzewo, a i slalom niezły .
piotrowy Posted October 14, 2008 Author Posted October 14, 2008 Dzięki . Lądowanie na czubku 20 metrowego drzewa było następnego dnia, ale film i relacja z akcji ratunkowej niebawem.
piotrowy Posted November 1, 2008 Author Posted November 1, 2008 Dalszy ciąg "Jesiennej wycieczki...", ale w dużo bardziej dramatycznych okolicznościach
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.