Skocz do zawartości

Wymiana anteny na przykładzie UDI U818A


mrozilla
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W modelu z tematu był bardzo słaby zasięg, w aparaturze i w urządzeniu był przylutowany przewód z przeźroczystą izolacją o długości około 31mm i odizolowaną końcówką około 2mm, koloru srebrnego ale aluminium to chyba nie było. W obu przypadkach wymieniłem przewód na dłuższy (aby inaczej go poprowadzić) i odizolowałem końcówkę o długości 31.25mm tylko nie jestem pewien czy w przewodzie, który zastosowałem coś da odizolowany koniec ponieważ nie jest ekranowany. Zamieszczam zdjęcia aby można było ocenić. Po wymianie mimo wszystko zasię bardzo się zwiększył oraz zyskał na stabilności (nie gubi linka w nieoczekiwanych momentach).

Przede wszystkim chodzi o to czy stosując inny przewód można uzyskać jeszcze lepsze wyniki czy zostawić tak jak jest lub uciąć obecny przewód na wymaganą długość i zostawić go całkowicie bez izolacji, które rozwiązanie będzie najlepsze?

 

a730f01ad409.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.