Jump to content

Pomoc w wycenie.


VJ_Adams

Recommended Posts

Posted

Witam Serdecznie.

 

Nie wiem czy mogę podać bezpośredni link do modelu z sklepu ale najwyżej dostane Krawacik :(LINK

 

Chodzi mi o to czy opłaca się kupić taki zestaw i nauczyć się latać na tym oto modelu, czy kupować wszystko osobno i zrobić model. Który wariant polecacie?

 

Na takim zestawie mogę się nauczyć latać czy będzie on za mało zwrotny za szybki, nie orientuję się :?

 

Mój Arkusz kalkulacyjny:

SILNIK 2406 47,00 zł

10AX AKKU 1000 mAh  60,00 zł

REGULATOR 11,1V 50,00 zł

SERWA E-SKY   2SZT 42,00 zł

PIASTA ŚMIGLA 8,00 zł

ŚMIGŁO STALE 0840 12,00 zł

GALANTERIA 20,00 zł

MODEL 100,00 zł

SUMA 339,00 zł

 

Wiem że każdą podaną wyżej rzecz można kupić 10 zł taniej ale to takie ceny podane z mojej myśli i akurat jakimś cudem wyszła mi identyczna cena niż ta sklepowa.

 

Pozdrawiam

 

Adam

Posted
Nie wiem czy mogę podać bezpośredni link do modelu z sklepu ale najwyżej dostane Krawacik

VJ_Adams, a Ty od wczoraj jesteś na naszym forum, czy pomyliło Ci się z innym? Pewnie, że można!

Przy okazji przesunąłem temat do odpowiedniejszego działu.

Posted

A ja tradycyjnie polecam Easy Stara: http://nastik.pl/easy-star-p-1081.html

Prosty w budowie i w pilotażu, ma silnik szczotkowy w komplecie, moża zastosować bezszczotkę (najlepiej inrunnera, opis jest gdzieś na forum), do tego odpowiedni regulator, dwa serwa, odbiornik, duży pakiet i trochę ołowiu w dziób (bo model pamięta czasy NiMH :-) ) i w górę!

Posted

Dzięki wszsytkim, chyba jednak zakupie Nemo lub easy stara, ale puki co będę musiał zrezygnować z RC bo nawet na odbiorniczek aparatury e-sky mnie nie stać :? Co dopiero mówić o silniku reglu, serwach, ale Pakiet mam :) :mrgreen:

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.