Skocz do zawartości

Pomoc w wycenie.


VJ_Adams

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Serdecznie.

 

Nie wiem czy mogę podać bezpośredni link do modelu z sklepu ale najwyżej dostane Krawacik :(LINK

 

Chodzi mi o to czy opłaca się kupić taki zestaw i nauczyć się latać na tym oto modelu, czy kupować wszystko osobno i zrobić model. Który wariant polecacie?

 

Na takim zestawie mogę się nauczyć latać czy będzie on za mało zwrotny za szybki, nie orientuję się :?

 

Mój Arkusz kalkulacyjny:

SILNIK 2406 47,00 zł

10AX AKKU 1000 mAh  60,00 zł

REGULATOR 11,1V 50,00 zł

SERWA E-SKY   2SZT 42,00 zł

PIASTA ŚMIGLA 8,00 zł

ŚMIGŁO STALE 0840 12,00 zł

GALANTERIA 20,00 zł

MODEL 100,00 zł

SUMA 339,00 zł

 

Wiem że każdą podaną wyżej rzecz można kupić 10 zł taniej ale to takie ceny podane z mojej myśli i akurat jakimś cudem wyszła mi identyczna cena niż ta sklepowa.

 

Pozdrawiam

 

Adam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja tradycyjnie polecam Easy Stara: http://nastik.pl/easy-star-p-1081.html

Prosty w budowie i w pilotażu, ma silnik szczotkowy w komplecie, moża zastosować bezszczotkę (najlepiej inrunnera, opis jest gdzieś na forum), do tego odpowiedni regulator, dwa serwa, odbiornik, duży pakiet i trochę ołowiu w dziób (bo model pamięta czasy NiMH :-) ) i w górę!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.