Skocz do zawartości

Edge 540


michalg0000

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, dzisiaj zamiast uczyć się liczb zespolonych nakręciłem wieczorne latanie moim Egdem 540. Warunki atmosferyczne nie były doskonałe, ale najgorzej też nie było, więc nie narzekam 8) To był mój pierwszy lot od ponad miesiąca, więc bez żadnych fajerwerków typu rolling loop ale i tak dość ostro. Jest to mój pierwszy film montowany Movie Makerem, więc proszę o wyrozumiałość ;D

 

http://rapidshare.com/files/155335759/Egde_540.wmv.html

 

Film jest w wysokiej jakości (70MB), ale myślę że warto go ściągnąć ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No trochę blisko było, zauważ w jakim momencie się ogarnąłem z tym. Trochę spóźniony refleks :lol2: Jakieś pół sekundy śmigło kręciło mi się 5 cm od gardła. Wrażenia bezcenne ;D

 

EDIT: wrzuciłem film na yuotube jak komuś się nie chce ściągać 70 MB

http://pl.youtube.com/watch?v=pPavhoxSIDc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam zapytanie o zastosowane wyposazenie itp.

Jaki silnik , jaka waga do lotu , czy lotki są na 2 czy 1 serwo , jakie śmigło i ogolnie jak najwiecej info. Nie mam narazie jak filmiku obejrzec bo mi kodek poszedl w cholere.

Pierwszy raz robie takiego depronka ( wczesniej zefirek ) i nie chce odwalić jakiejś kaszany.

Silnik mam BM2410-12, pakiet 1500 15C to najmniejszy ale jest leciutki i wagowo i wielkosciowo przypomina jakiegoś tysiączka. Regler będzie jakiś 25-30A bo mniejszych też nie posiadam.

Skleiłem już egda i teraz bede sie zabierał za montowanie sprzętu i jakieś ozdabianie z tym że u mnie z braku prętów węglowych, są listewki 2x5 a dodatkowo pion kadłuba zrobiłem z 2 warstw depronu 6mm rowkowanego. Dało to sporą sztywność a waga jakoś drastycznie nie wzrosła.

JAk już sklece to może uda mi się fotki wstawić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, to chyba masz odpowiedź... :D Dodam tylko że serwo na lotce warto dać mocniejsze bo szybko zaczyna dostawać luzów i przy max. prędkości średnio sobie daje radę

 

Michał, świetnie latasz :D
Dzięki, w sumie nie było źle ale następnym razem będzie lepiej. Nie pokazałem rolling loop, które już mi całkiem nieźle wychodzi. Kolejnym razem będzie też jakiś tail touch, i postaram się o kilka pociągnięć ogonem przy odwróconym harrierze. Film powstawał na wariata, bo już się ściemniało ;D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.