Skocz do zawartości

Jaki model pod ASP 52 AR ???


ECO400

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Rodzice obiecali że kupią mi silnik na Mikołaja.

Wybór padł na ASP 52 AR.

Szukam teraz jakiegoś modelu pod ten silnik.

Interesują mnie modele typu Katana, Edge 540, Extra itp.

Możecie mi coś doradzić :?:

 

PS: Model oczywiście chce sam zbudować (żadnych ARF)

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie za pieniadze jakie chcesz wpakowac w 4takta masz juz 3/4 a nawet caly model 1,2m elektrycznego z full eq, liczac dodatkowe pakiety i wysylke ...

Cholender no to mi dałeś do zastanowienia. :roll:

To ja już sam nie wiem co mam kupić.

Jeśli elektryka miałbym kupować to bym tego nie zrobił- tylko budowa :P

Jak sobie policzę to silnik 1kg, regiel 30A i ze 2-3 pakiety 3s1p to mnie na UH wyjdzie jakieś 300zł.

Może zainwestować w elektryka :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamietaj o 2 rzeczech które mówia za :

 

Nie potrzebujesz pomocy ani zadnych "narzedzi" aby odpalic model

Nie płacisz za paliwo

Model jest czysty

 

Przeciw jest to ze nie smierdzi i nie halasuje, musisz dbac o akumulatory i ich stan techniczny ...

 

Budowanie jest fajne ale niestety kosztowne, taniej wychodza ARF ... np. extra 260 z UH za 70$ 1,2m...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe bo mój jakos lata ... kol. Leda_g ma tez to co ja i lata, kol. Hubert_tata ma mirege 2000 i lata ?? SU 31 z UH tez którys z kolegów ma i lata...

 

Nie mów ze znasz opinie skoro nie miales modelu z UH, opinie sie ma wlasna albo nie ma sie wcale ... Nie spróbujesz to sie nie dowiesz ... A myslisz ze ARF dostepne w polsce sie czyms róznia od tych z UH {zakladajac modele phoenix model czy tez cm-pro} ?? Wszystkie te modele lataja - jedne lepiej drugie gorzej ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do elektryka sie posiada pare pakietów i sie je laduje na przemian ... W spalince tez trzeba miec naladowany akumulator do odbiornika a wiec stwierdzenie ze dolewa sie paliwa i dalej jest troche mylne ... A nie ma nic glupszego od latania spalinka na nie naladowanych akumulatorach ... Wiadomo ze mozna wykonac tych lotów 5-6 ale wiecej to chyba juz raczej bym sie bal ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...o żesz, o co chodzi? Do latania spaliniakiem ładować trzeba co ile lotów??

Zapewniam, ze na cały dzień starczy (jeśli są odp. pojemności).

Znów o wyższosci Świąt Wielkiej Nocy nad Bożym Narodzeniem.

Każdy ma swoje preferencje, i to trzeba szanować, ale ciut głupio wygląda np. Spit albo inny Mustang poganiany elektromotorkiem....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale ciut głupio wygląda np. Spit albo inny Mustang poganiany elektromotorkiem....

masz racje Karol :)

Sam mam kombata WWII i powiem szczerze że nie wyobrażam wsadzić do niego silnik elektryczny.

W modelach spalinowych podoba mi się ten dźwięk, zapach..... no i oczywiście moc :)

Co do tego ASP to jeszcze nie jestem pewien na 100% ale biorę również pod uwagę silnik Super Tiger .51.

 

EDIT:

Znalazłem taki oto model jak myślicie pod jaki silnik go można wyposażyć (spalinowy) żeby mógł zrobić zawis na 2/3 gazu :?: Jaki byłby koszty zakupienia tego modelu przy dzisiejszym kursie dolara (nie wiem jak liczą za przesyłkę) :?:

 

 

Model 2

Model 3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.