Skocz do zawartości

Aparatura flysky FS-i6


olekmodelarski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Na początek chyba nie ma lepszej apki, z zasięgiem miałem tylko problem z takim odbiornikiem

 https://www.google.pl/search?q=odbiorniki+fly+sky&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwjcjNKC_7_dAhVNqYsKHaMmCO8Q_AUICigB&biw=1280&bih=861#imgrc=FEwvMv9cNp3zvM:

Według mnie największym mankamentem są tylko 3 mixery(+ 2 gotowe)

i nie wiem czemu ale mam pecha do sprężynek w gimbalach.

Plusem jest za to prosta telemetria oraz możliwość delikatnej przeróbki pomiaru napięcia w odbiorniku( zamiast napięcia odbiornika mam napięcie pakietu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za te pieniądze to dobra aparatura, mimo że ukatrupiła mi dwa modele, z czego jeden tani nie był.

Ale odbiorniki z jedną antenką to słaby pomysł , natomiast te z dwiema antenkami dają radę i można tego używać... do czasu.

A to dla tego że po 3 latach użytkowania tej aparatury zwyczajnie sie zużyła , potencjometry w gimbalach cię zużyły i model zaczął żyć własnym życiem, np lecąc normalnym lotem nagle model odwracał sie na plecy.

Ogólnie intuicyjne radio ale na 1,5 roku zabawy, i po tym czasie nadaje się na emeryturę, czekanie na oznaki zużycia źle sie skończą dla modelu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie oryginalnie dają fs-ia6 , tamten mi kolega kupił przy okazji jak był w UK i nawet przy stosunkowo niewielkich odległościach potrafiło coś szarpnąć lub opóźnić reakcje. oryginalne są ok, 2 antenki dajesz pod kątem 90 st i 1,5m model ledwo widać a aparatura nie pika że ma słaby sygnał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.