Skocz do zawartości

Głośna praca apki ST10+


hornet2
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Zamiast ściemniać o gromadzeniu środków na koncie trzeba było kupić ode mnie prawie nieużywany zestaw zamiast tego złomu. U mnie nic nie buczy i nawet nie wiedziałem, że tam jest jakiś wentylator.

 

Znasz powiedzenie, że chytry dwa razy traci? Jak nie to już znasz

 

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co nie zmienia faktu, że u mnie nic nie warczy.

 

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Więc tak sobie myślę, że kupiłeś złom. Jeśli to wentylator to może wystarczy rozebrać i wyczyścić. Choć na zdrowy rozsądek to nie widzę opcji, żeby wentylator w apce tak się zabrudził jakimiś kłaczkami, to nie laptop, to pracuje na świeżym powietrzu a nie w domu. Może to piach? Ale jeśli tak to łożysko pewnie jest do wymiany.

 

O ile to wentylator. Nie wiem, czy tam jest coś takiego, nie rozbierałem apki.

 

 

 

Ps. W dobrym tonie byłoby napisać, że nie kupisz, rezygnujesz, masz lepszą ofertę, coś w tym stylu. Wcześniej zasypywałeś pytaniami i nagle cisza. Ale co ja tam będę starszych od siebie kultury uczył... z mojej strony eot. Miłego użytkowania

 

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co nie zmienia faktu, że u mnie nic nie warczy.

 

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Więc tak sobie myślę, że kupiłeś złom. Jeśli to wentylator to może wystarczy rozebrać i wyczyścić. Choć na zdrowy rozsądek to nie widzę opcji, żeby wentylator w apce tak się zabrudził jakimiś kłaczkami, to nie laptop, to pracuje na świeżym powietrzu a nie w domu. Może to piach? Ale jeśli tak to łożysko pewnie jest do wymiany.

 

O ile to wentylator. Nie wiem, czy tam jest coś takiego, nie rozbierałem apki.

 

 

 

Ps. W dobrym tonie byłoby napisać, że nie kupisz, rezygnujesz, masz lepszą ofertę, coś w tym stylu. Wcześniej zasypywałeś pytaniami i nagle cisza. Ale co ja tam będę starszych od siebie kultury uczył... z mojej strony eot. Miłego użytkowania

 

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

 

Rozebrałem apkę i był to wentylator . Prysnąłem mu kapkę oleju w sprayu i pomogło . Jeszcze słychać tylko lekkie brzęczenie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.