Skocz do zawartości

Troll 3D


PiotrekWLKP

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!!

 

Po małej przerwie w modelarstwie spowodowanej przez sport postanowiłem zakupić coś małego na hale :-)

Oto mój nowy nabytek z allegro:

trollcu9.jpg

w640.png

 

 

Co mam to wsadzę...

- odbiornik 5g :P

Resztę chińskiego wyposażenia powinno zjawić się u mnie po niedzieli :-) w skład którego wejdzie:

-silniczek 3f ważący 28g i oddający 340g ciągu w zamian :-)

-akku li-pol 800mAh

i jakieśtam serwka :-)

 

Jeszcze dzisiaj postaram się coś poskładać i zamieszczę fotki :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM Instruktora !! :)

 

Prawda pomoczyłem dupsko tu i tam :D ,ale mam nadzieję ,że uda nam się wspólnie polatać na początku listopada :-) na grilla już za późno ,ale latać się da :-)

 

Do rzeczy.

dsc00263yt5.jpg

w480.png

dsc00264vh0.jpg

w480.png

dsc00265is1.jpg

w640.png

dsc00268hr4.jpg

w640.png

dsc00266kd0.jpg

w640.png

dsc00269ts8.jpg

w640.png

 

Jak na razie 9 na 10 osób na pierwszy rzut oka stwierdzają ,że jest to łódź podwodna :D:D (mieszkam w internacie) Jak będę miał czas to zrobię coś jeszcze :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ecri ,ekry też nie wiem jak się pisze :D ale właśnie koło tego się kręci :P dzisiaj poodcinałem lotki na skrzydłach i zrobiłem wcięcia w górnym płacie na mocowanie. Jutro z rana zapodam focisz :-)

 

EDIT:

 

a może dziś :P

dsc00270ho4.jpg

w640.png

w rzeczywistości skrzydło jest prosto :) to tylko fotka krzywo strzelona.

dsc00271gm5.jpg

w640.png

 

Jutro c.d. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

różnicę widać :) Miałem styczność z oboma materiałami i moim zdaniem sytrodur jest wytrzymalszy. Miałem skrzydła do motoszybowca 1,2m ze styroduru bez wzmocnień i nic się z nimi nie działo nawet przy dość szybkim locie i rożnych wygłupach (nadwyżka mocy :P ). To jest moje zdanie i mogę się mylić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :-) w Kaliszu można Kupić depron ,ale tylko rowkowany... różne grubości i kolory : 3mm czarny i zielony 5mm czarny 6mm jasno zielony. Baiłego nigdzie nie znalazłem. Nomi, Obi, komfort a czy gdzies jeszcze to nie wiem :P Pozdrawiam.

Wczoraj pogoda do :ass: więc nie polatałem... może dzisiaj ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.