Skocz do zawartości

Model z Epp do 3D


Krystianoo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. Jestem nowym użytkownikiem forum. Chciałbym poradzić się odnośnie zakupu modelu 3D z epp. To będzie mój pierwszy elektryk. (na razie jestem zielony w temacie prądu). Latałem wcześniej spalinowym motoszybowcem oraz trenerem dolnopłatem. Niedawno znajomy dał mi polatać MiniMagiem. Te modele mam opanowane. Jako iż wchodzę dopiero w "prąd" wiąże się to z wieloma niezbędnymi wydatkami(napęd, li-pol, ładowarka,serva...), dlatego też chciałbym aby pierwszy elektryk nie był bardzo drogim modelem. Samodzielne wykonanie nie wchodzi w grę, gdyż po prostu nie mam na to czasu. Chciałbym aby była to konstrukcja dosyć dobrze latająca, która wprowadzi mnie w akrobację/akrobację 3D. Jasną rzeczą jest, że taki model nie jest samo stateczny, nie ma ochoty to wybaczania błędów i raczej nie szybuje. Zastanawiałem się nad takimi modelami jak Yak-54 Epp czy też Flash. Bardzo Proszę o poradę. Pozdrawiam. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja rozumiem, że jesteś nowy, że czujesz się tutaj obco ale do jasnej ciasnej może byś przeczytał kilka tematów o tych modelach które sobie upatrzyłeś??!!

 

Wyciągnij wnioski z tego co tam piszą i wróć do nas z nowym tematem w którym pochwalisz się wyborem, opisem budowy i oblotem.

 

Btw. Witaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.