Skocz do zawartości

Zabezpieczenie czy uszkodzenie?


wa1ker

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Mam mały problemik posiadam regulator Brushless Pentium 10A z silnikiem bezszczotkowym również Brushless(kupiony jako komplet). Dziś podczas testów przed wyprawą na lotnisko okazało się że jest problem z silnikiem :( Do 3/4 obrotów motorek śmiga jak złoto niestety powyżej wyłącza mi się cała elektronika kompletna padaka i jedyne do pozwala przywrócić model do życia to odłączyć na chwilę pakiet :( Co to może być? Jakieś zabezpieczenie się włącza czy coś? Jak można to zweryfikować?

 

Chyba sobie dziś nie polatam :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pakiet to LiPol 1500 7,4V - RAY nówka sztuka jeszcze nie latana. Do tej pory latałem z podobnym tylko że 1300mAh Fullriver i wszystko było ok. Przed chwila zrobiłem eksperyment i zwiększałem obroty bardzo pomalutku udało mi się wychylić drążek maksymalnie ale od 3/4 były stałe obroty i wcale się nie zwiększały :( Coś czuję że masz racje z tą niewydolnością pakietu :( .

Na pewno nie da się ponownie włączyć kompletny trup :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się nie umie czytać to się nie powinno chodzić do sklepów a już tym bardziej kupować w sieci :( Okazało się że po raz kolejny zawiódł człowiek nie maszyna :mrgreen: - jak bym doczytał że ten pakiet tylko jest do zasilania odbiornika to bym wiedział że nie wykrzesam z niego za dużo mocy do kręcenia silnikiem :rotfl: No cóż trzeba kupić kolejny pakiecik hmmm a może od razu 5? :twisted:

 

Dzięki bardzo za szybkie odpowiedzi :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.