Skocz do zawartości

DEPRON


Korkis

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 46
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Ja zawsze po tyle płace :wink: , ale za białą 6-moim zdaniem jest znacznie lepsza niż zielony, wytrzymalsza i lepiej się obrabia-a jak wiadomo za jakość się płaci :wink:

Jak kupuje w modelarnia.pl bo mam niedaleko :)

Co warto dodać biała płyta jest większa od klasycznej zielonej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytać czytać-wszystko na forum było podane :| .

Gdybyś się uparł to żywicą też skleisz ale do depronów i pianek są preferowane lepsze kleje.

img6074jc7.jpg

w500.png

Z tych na fotce- do tych celów używa się najlepiej Soudala D4B4, choć dragonem polimerowym, i UHU porem też skleisz :wink: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Właśnie sprawdziłem paragonik- 3mm kosztuje 59.50 za 10 m2; tyle że płyty mają rozmiar 120 cm na 25cm - pakowane tak jak panele podłogowe w zgrabną paczuszkę.Płyty 6 mm mają już "normalny" rozmiar i są tańsze od tych cienkich- ceny nie pamiętam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś kupiłem dwie paczki depronu pod nazwą - Izofloor Arbiton w Rzeszowskiej Castoramie. 6mm rowkowany - opakowanie(6 m2) 29,50zł i 3mm rowkowany - opakowanie(6 m2) 24zł.

 

Dżizas Krajst! A u mnie cały czas budują i budują!

 

Mam nadzieję, że prezentem na święta będzie wyprawa do Castoramy po depron :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.