Skocz do zawartości

Turnigy C2409 zgasł i drga


Norbert

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 57
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Dla proby rozebralem drugi dzwonek tylko słabszy , wlozylem uzwojenie z dzialajacego do "kielicha" tego co nie dziala i objaw ten sam.

Zaznaczam ze ten co padł ma bardzo silne magnesy i obracajac nim ręką jest nawet ciezko ale tak bylo od poczatku.

Czyli tak jakby magnesy sa tak silne ze nie ma sily nimi zakrecic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powinienes dac rade, wiesz ktora faza sie grzeje. zacznij ja odwijac w poszukiwaniu miejsca zwarcia. Ca to rzeczywiscie nie najlepszy pomysl zaizoluj to miejsce i nawin z powrotem...

 

baxter

 

P.S.

te silniki sa felerne, ja jeden spalilem, a wlasciwie spalil sie sam, a koledze jeden umarl po prostu, tak sobie z niczego..

Tego typu silniczki ja zamawiam juz teraz parami, albo po 3 szt. Bo nigdy nie wiadomo kiedy padna..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a forum to co ;)

 

Już widzę las rąk forumowiczów którzy zamiast po pracy odpocząć przewijają mój silnik :lol:

Cholercia , no to sobie traz nie polatam , na EG już za szybko się robi ciemno, a edge został bez silnika a drugi dzwonek jest tak słaby , że nie daje rady nawet w max obrotach utrzymać samolotu w pionie... :(:(:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może być tak że silnik ma nawinięte uzwojenia jednocześnie kilkoma drutami, to trochę komplikuje sprawę.Przelicz te zwoje i podaj ile wchodzi na ząb, może sie coś pomyśli nad przewinięciem, chociaż z czasem to u mnie różnie jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.