Skocz do zawartości

Nowe ceny Osmax


ralfbo

Rekomendowane odpowiedzi

witam.

Niewiem czy kolega zauważył ale cena dolara ostatnio skoczyła do poziomu 3zł ( a było 2zł)czyli podrożał o 50% a w tej strefie najwięcej się kupuje akcesori modelarskich. Dzisiaj cena na poziomie 2,70 zł i zapewne dlatego takie ceny. Należy chyba poczekać z zakupami bo dolar spada.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dolar spada, ale ceny w sklepach pewnie jescze dlugo nie. Jakos wczesniej tez spadl, i nie pamietam zeby cos u nas w sklepach stanialo. Na poziomie 3zl byl tylko przez kilka dni, ale jak widac jest to juz doskonała okazja aby podniesc ceny, mimo tego ze to co lezy w sklepach bylo sprowadzone bo starym "wakacyjnym" kursie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako ciekawostke moge napisać że w 2002 roku za OS.65LA zaplaciłem 750 zł teraz kosztuje 449zł ( cena z dziś w rcskorpion)a w 2003 za OS.70 -4 takt z pompą ( wynalazek który nigdy nie dał się dobrze wyregulować ) zaplaciłem 1600 zł OS.46 FX dwusów kosztował coś około 800 zł . To były ceny które hamowały modelarstwo , teraz jest znacznie taniej :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja rowniez powiem ciekawostke. Nie zwiazana juz z modelarstwem. W ciagu 2 dni hurtownie komputerowe dzwigaly ceny CO GODZINE. W jeden dzien dla przykladu Windows Xp Home skoczyl z 250zl na 320zl. Jesli spoznilo sie z rezerwacja zamowionego towaru kilka minut to sprzedawalo sie go ze strata. Klient zadzwonil czy moze przyjechac zamowic telewizor za 2700zl. Jak dotarl na miejsce to ten w hurtowni kosztowal juz 3100zl.

Dolar tak namieszal przez ostatnie kilka dni ze szkoda slow :) Lepiej poczekac az sie sytuacja na rynku walutowym ustatkuje.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.