Skocz do zawartości

Giles czy Katana


From_heaven

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mu tam pod ogon nie zaglądałem , dla mnie nie ma znaczenia czy model jest z Czech czy z Chin.

Ważne jest waga modelu , powierzchnia, bo to one decydują czy model będzie kamikadze czy też przyjemnością z latania .

Ja już kilka takich cegłówek przerobiłem w życiu i przez to zmarnowałem 2 lata latania na walce z modelem i ciągłymi jego naprawami.

Teraz mam awersję i odrazę do czegoś co ma obciążenie płata 100g/dc2, a nie ma ponad 2m rozpiętości.

Przypomina mi się stare czasy modeli styropianów z GWS-a.

Ci co potrafili zrobić w miarę lekko byli zachwyceni ,ale sporo modelarzy klęło te model ile wlazło, bo ciężko zrobione latały jak przecinaki , a lądowanie zawsze było zagadką..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie nie ma znaczenia czy model jest z Czech czy z Chin.

Ważne jest waga modelu , powierzchnia, bo to one decydują czy model będzie kamikadze czy też przyjemnością z latania

 

Tomku powiedziałeś bardzo dobrze !!!

Ja się tez pod tym podpisuję.

I może jeszcze bym dodał, że te lekkie są najczęściej ładniej wykończone.

 

P.S.

Artist ARC jest bardzo dobry ale i piękny - czyli godny polecenia. :D

http://nastik.pl/tm-artist-arc-p-1369.html

A zauważcie koledzy, że Extra nie dość, że "cegła" to niezbyt efektowna. :evil: :lol:

 

Żeby nie odbiegać od tematu i doradzić koledze:

do: From_heaven

Przemyśl jeszcze zakup Artista ARC - przynajmniej weź go pod uwagę.

Tomek ma rację - model jest dobry, nas pewno droższy ale nie powinieneś żałować !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.