Skocz do zawartości

Jestem z Piły jestem miły ;)


utopia

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie ..

Dobra reklama to połowa sukcesu ......podobno

Troszke naściemniałem z tym "miły" hi hi

Wracam do modelarstwa po 10 letniej przerwie .Prywatnie modelarz "na uwięzi " czyli żonaty ,37lat - 2 satelity na orbicie (jeden żeński drugi męski ) i to one spowodowały że wychowanie i pieluchy były przyczyną odejścia modelarstwa w zapomnienie ..

 

narazie czytam zawzięcie ...trochę czuje się jak neandertalczyk ;) wszak za moich czasów......... ( niewykluczone że zacznę zadawać głupie pytania) ... zatrzymałem się zanim wynaleziono aparatury z komputerem a mikrofale to tylko w kuchenkach stoswano a nie do sterowania

 

pozdrowienia dla Wszystkich -Krzysztof

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja pamiętam czasy gdy smutni panowie w mundurach mowili "wy@#*ć dzieciaki dzis są loty " i stanowczo wypraszali nas z terenu aeroklubu ..wiele sie zmieniło, teraz lotnisko to bardziej śmietnik , droga dla sciagantów w samochodach i na motocyklach ...szkoda że przez wewnetrzne walki radnych rozwalono taki majątek a co do latania to ostatnio bardzo preżnie zaczyna dzialać prawdziwe latanie , ulm-y , glajty z motorkami w plecaku i inne wynalazki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do śmietnika to racja a wystarczą tylko chęci... na zawodach szybowcowych zawodnicy narzekali na spore ubytki na pasie trawiastym, zarządcy aeroklubu nie widzieli rozwiązania (wystarczyło nawieźć trochę ziemi a co najlepsze obok wywozili wielkie kupy piachu na składowisko :) ) jeden z holowników (pilotów) podszedł do kierowcy ciężarówki i dziwnym trafem 11t ziemi wylądowało w dziurach (całkowity koszt inwestycji to 0,5). takich sytuacji było dużo więcej i nawet szkoda czasu tracić na opowiadanie tego. Wielka szkoda bo lotnisko jest na prawdę piękne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.