Skocz do zawartości

2WD czy 4WD


Korkis

Rekomendowane odpowiedzi

zdecydowanie napęd na 4 ;) spalina i elektryk, to jak dochodzić wyższości Świąt wielkiej nocy nad Bożym narodzeniem :crazy: wszystko zalezy od gustu, czy chcesz jezdzic pierdziawką ze stałą mocą i tylko dolewać paliwa, czy czystym elektrykiem jeździć o kazdej porze dnia i nocy nie przeszkadzając nikomu. Kazde ma swoje za i przeciw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też bym polecił 4WD, z napędem 4x też można jeździć bokiem :D Jak chcesz elektryka to tylko 3F i do tego dobry firmowy pakiet li-pol lub A123. Na pakiecie A123 masz w miarę równą moc przez cały czas, na koniec siada. Mam pożyczony samochód z napędem na 4, napęd to Speed 600 ale jak dla mnie to brakuje mu mocy.

 

zerknij tutaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie jakość niezbyt wysoka...

pewnie tak, ale jest z silnikiem bezszczotkowym i ma li-poli 11,1v. Jest niewielki.

Poszukuje szybkiego modelu samochodu rc i z dobrymi osiagach i jakości wykonania ;D , on jednej rzeczy nie ma, dobrej jakosci :( .

 

Możę ktos zna jakaś fajna stronke z samochodami z silnikami bezszczotkowymi :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.