Skocz do zawartości

Coś w odcieniu balsy.


Gość Kaziuk

Rekomendowane odpowiedzi

Wyszpachlowałem i wyszlifowałem kadłub, niestety, szpachlówka jest biała, za późno zrobiłem próbę z z folią. Chcę go okleić na biało, ale szpachlówka bardzo wyraźnie przebija. Czy jest coś w odcieniu balsy, czym można teraz szpachlowane miejsca przed oklejaniem pokryć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest standardowa. Jeśli okleję czerwoną, zupełnie nie ma śladu. A biała...? Widocznie ma jakiś słaby ten pigment...

Niedługo będę miał szpachlówkę w odcieniu balsy, ale co z tego, skoro to wszystko mam już cacy wyszlifowane... :?

Aż się prosi jakiś szybkoschnący sprej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyne co to mogę Ci poradzić to rozrobienie talku z Distalem (tym 24h) do postaci dość gęstej śmietany i nałożyć cieniutką warstwę na balsę.Daje to białą powłokę , bardzo lekką, cieniutką i bardzo łatwą do szlifowania.Folia też ładnie się do tego klei ale trzeba uważać przy oklejaniu żeby nie zostało powietrze pod folią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest dokładnie Oracover Standard. Może mi jakąś kichę przysłali... :? Znając swoje do nich szczęście wcale bym się nie zdziwił.

 

Całkiem możliwe,folia miała pod spodem papier czy inną folię?

Oklejałem białym Oracoverem std. i czegoś takiego nie widziałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to pomyłka za tamten post.To może kup folię nie prześwitującą i oklej? :wink: .Pozdrawiam

 

Usuń sam swoje pomyłki albo poproś o to moderatora i będzie porządek.

 

ps.

 

Kaziuk mój biały był na papierze i nie przebija nic a nic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.