Skocz do zawartości

GRAUPNER ULTRAMAT 14


mat777

Rekomendowane odpowiedzi

Patrząc na jej specyfikację i cenę można powiedzieć, że na początek będzie dobra. Jednak żeby móc w pełni bezpiecznie ładować akku li-pol będziesz potrzebował balansera (np taki http://cyber-fly.pl/produkt-89.html).

 

Na plus tej ładowarki zasługuje możliwość podłączenia pod 12V jak i pod 230V.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle ze kup[owanie jej nie ma specjalnego sensu. jak na ladowarke bez balancera jest troche droga. Aby w pelni bezpiecznie ladowac pakiety LiPol musisz dokupic balancer chcby zwyklego E-sky za 35 zł i zasilacz 12V dodatkowe 30 zł.

Moze lepiej kupic w UH turnigy ACCUCEL-6 cena nizsza pare zlotych, a balancer wbudowany..

 

baxter

P.S.

Osobiscie gdybym mial ja kupic tylko do LiPoli to znow kupilbym E-Sky.

 

baxter

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 lat później...

Cześć,

 

kupiłem ww. ładowarkę wraz z balanserem. Ładowarka ma służyć do ładowania LiPo. Zdziwiłem się bo znalazłem jedną opcję do tych baterii tj ładowanie manualne, które balansuje i ładuje równocześnie. Nie widzę opcji STORAGE. Po drugie w opcji Lithium type jest opcja LiPo 4.20 V ?? ale nie mogę tego trybu uruchomić. Ktoś jest w stanie pomóc ? Jest opcja na upgrade oprogramowania ?

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.