Skocz do zawartości

Lama V3 Czy warto tuningować ??


PiotrekWLKP

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Stałem się szczęśliwym (ciekawe na jak długo) posiadaczem lamy V3. Nie będę lał wody bo każdy zna model. Jestem po wstępnych oblotach i jest ok. tylko ,że jeszcze trochę ucieka mi tyłek w prawo ( trymer mam już na maxa. Chyba muszę pokombinować z pokrętłami. Filmy i zdjęcia wieczorkiem :-)

 

 

Edit:

 

Troszkę słaba jakość bo robione tel....

dsc00298fi1.jpg

w640.png

dsc00300hu3.jpg

w640.png

 

 

Jestem po 4 pakietach i jest coraz lepiej :-)ciężko jest mi ją ustawić przez te p#%?!!&% trymery, albo mam za duże łapy :D bo cały czas nieświadomie je przestawiam podczas lotu. Jutro postaram się nakręcić jakiś film z lotów, a przynajmniej dam zdjęcia z aparatu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!

 

Ostatnio lama jest dość intensywnie używana ,więc i narodziły się problemy.

 

1. Fly bar czasami wypadnie sam w trakcie lotu, jeśli się rozpędzę i gwałtownie zahamuje :D Boję się tego bo można krzywdę komuś zrobić...

2. Mocowanie akku jest do :ass: i inne akku muszę doczepiać na gumkę.

 

Czy opłaci się zakupić alu tuning ?? czy lepiej pomyśleć o czymś większym i lepszym ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj.

Lama to fajny symulator... Posiadam w swojej kolekcji między innymi właśnie Lamkę. Kiedy pogoda nie jest odpowiednia, to w domu Lama sprawdza się znakomicie...

Oczywiście, że będziesz musiał zainwestować w coś większego - jeśli latanie helikami ci się spodobało. A moje zdanie jest takie: - Nie ma sensu inwestować w tuning do Lamy bo co byś nie zrobił - jest i będzie to namiastka modelu śmigłowca... Traktuj ją jak symulator...

A pomyśl nad zakupem Belta lub MiniTitana...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Fly bar czasami wypadnie sam w trakcie lotu, jeśli się rozpędzę i gwałtownie zahamuje Boję się tego bo można krzywdę komuś zrobić...

 

Sprawdź czy nie masz ułamanego mocowania flybaru. Mi kiedyś po krecie pękło to mocowanie (tak, że nie było widać) i często wyskakiwał przy gwałtownych ruchach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.