Skocz do zawartości

[U] plany kto chce


daczkes

Rekomendowane odpowiedzi

apropo planów, samolotów i wogóle, przechadzam się wczoraj po MANUFAKTURZE, olbrzymim centrum handlowo-rozrywkowym, zaglądam do salonika prasowego z kawiarnią, patrzę nad głowę a tam Fokker Dr1, piękny, biało-czerwony, z drewnianym śmigłem, zawiasami, popychaczami, no boski, pewnie kiedyś pod spalinę bo w osłonie silnika były wycięcia jakby pod wydech itd. stałem pod nim i się przyglądałem, super wyglądał, co prawda oklejony strasznie, bo nie były docięte naddatki ale co tam! chyba się przejdę i dowiem skąd go mają. Stałem pod nim ładne 15 minut i oglądałem sobie. przepraszam za mały offtopic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

apropo planów, samolotów i wogóle, przechadzam się wczoraj po MANUFAKTURZE, olbrzymim centrum handlowo-rozrywkowym, zaglądam do salonika prasowego z kawiarnią, patrzę nad głowę a tam Fokker Dr1, piękny, biało-czerwony, z drewnianym śmigłem, zawiasami, popychaczami, no boski, pewnie kiedyś pod spalinę bo w osłonie silnika były wycięcia jakby pod wydech itd. stałem pod nim i się przyglądałem, super wyglądał, co prawda oklejony strasznie, bo nie były docięte naddatki ale co tam! chyba się przejdę i dowiem skąd go mają. Stałem pod nim ładne 15 minut i oglądałem sobie. przepraszam za mały offtopic

 

To i ja od razu za offtopic przeproszę ale podejdź jeszcze do PUBU w "Szeratonie" i popatrz co tam pod sufitem się plącze....

 

A za plany ślicznie dziekuję Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.