Skocz do zawartości

Witam


Barlu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Nazywam się Bartek i mieszkam w Żelechowie. Droga miedzy Lublinem a Warszawą. Na tym forum już 99% modelarzy kojarzy mnie z moich wybryków :devil: Tak czytając forum zawsze widzę "przywitaj się przywitaj w powitalni", mi nikt tego nie powiedział gdy tu zagościłem, powitalnie zobaczyłem miesiąc po przybyciu tu potem jakoś głupio było mi pisać powitanie po miesiącu. Ostatnio mnie natchnęło, przywitam się. No i dziś przyszedł dzień kiedy to i ja po niecałym roku się tu wpisuje :mrgreen: Witam was Gorąco

 

Pozdrawiam :wink:

 

:lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja zgłaszam oficjalny protest !! !!

 

To co tu się wyprawie jest nie do przyjęcia !!

 

Nie dość że gość się wita jak należy, nie dość ze gość jest moderatorem SB to przypieliście mu krawat :D

 

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

 

chyba pierwszy przypadek że wita się gość pod krawatem, zawsze tu sami luzacy wpadali a ten taki elegancik pod krawatem :D :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.