Skocz do zawartości

Krępowanie depronu.


madrian

Rekomendowane odpowiedzi

Przeglądając niedawno temat o (chyba) niemieckich combatach, widziałem tak fotki elementów depronowych, wyglądających jak wytłoczone na jakiejść formie.

http://www.rc-network.de/forum/showthread.php?t=111031

Pierwsza fotka.

Mam wobec tego pytanie:

Czy da się tak krępować zwykły depron (taki sklepowy rowkowany, lub gładki), czy też elementy takie uzyskuje się przez bezpośrednie formowanie masy w formie (fabrycznie)?

Może to nie depron, tylko EPP?

Jeśli się da, to jak to zrobić? I jakie są ograniczenia i wady takiej technologii (np. tylko kształty proste jak na fotce, czy też bardziej skomplikowane)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Być może CNC, ale mi to wygląda na zwykłe gięcie depronu na ciepło na jakimś kopycie, elementy wychodzą bardzo podobnie jeśli nie ma jakiś bardzo wymyślnych kształtów, Jednakże grubość i struktura tego materiału nie wskazuje zbytnio na depron 6mm :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.